niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

Zawodniczki z Turku na podium Mistrzostw Polski Oyama

Zawodniczki z Turku na podium Mistrzostw Polski Oyama
 

Natalia Królikowska i Maja Gierałka - zawodniczki Turkowskiego Klubu Karate, zdobyły medale podczas Mistrzostw Polski Oyama Polskiej Federacji Karate w Kata, które w sobotę, 25 maja 2019 r. odbywały się w Sosnowcu.

W Mistrzostwach Polski wystartowało 215 zawodników z 33 klubów Oyama PFK z całego kraju. Turkowski Klub Karate Oyama reprezentowało pięcioro zawodników: Natalia Królikowska, Martyna Kuśmierczak, Maja Gierałka, Mikołaj Spychała oraz Fabian Kulisz. Towarzyszyli im sensei Włodzimierz Rygiert 4 dan (prezes Turkowskiego Klubu Karate) i sensei Paweł Wasiak 1 dan, którzy jednocześnie stanowili kadrę sędziowską, oraz grupa rodziców zawodników.

reklama

Dwie reprezentantki Turkowskiego Klubu Karate stanęły na podium. Natalia Królikowska dwukrotnie, zajmując II miejsce w Kata w kategorii Juniorki Starsze i III miejsce w Kobudo w kategorii Juniorki Starsze. Natomiast Maja Gierałka zajęła IV miejsce w Kata w kategorii Juniorki.

Turkowski Klub Karate dziękuje Burmistrzowi Turku za wspieranie treningów i udziału w Mistrzostwach.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w...

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w Tucholi

5 sierp.
Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim...

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim Klubie...

27 czerw.
Stypendia sportowe dla zawodników Klubu Sportów...

Stypendia sportowe dla zawodników Klubu Sportów i...

26 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama