środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

Seminarium z technik interwencyjnych w Kaliszu

Seminarium z technik interwencyjnych w Kaliszu
 

W dniach 31.05-01.06 członkowie Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku brali udział w międzynarodowym seminarium Technik Interwencyjnych i Samoobrony. Szkolenie zostało zorganizowane przez Koło Naukowe Komandos w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Kaliszu.

Na zajęciach członkowie klubu sekcji karate i kickboxingu w składzie: Seweryn Wilczyński Janusz Stasiak Jakub Jasiakiewicz Zuzanna Abramowicz Jakub Witaszek Kacper Piotrowski poznawali techniki interwencji i samoobrony przydatne zarówno w sportowej walce jak i sytuacjach zagrożenia własnego życia. Zajęcia prowadzili specjaliści z Polski i zagranicy mistrzowie sztuk walk na co dzień pracujący w służbach mundurowych różnych specjalności. Podziękowania za wsparcie dla Burmistrza i Starostwa Powiatowego w Turku.

reklama

materiał nadesłany

Seminarium z technik interwencyjnych w Kaliszu

Podobne artykuły

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w...

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w Tucholi

z dzisiaj
Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim...

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim Klubie...

27 czerw.
Stypendia sportowe dla zawodników Klubu Sportów...

Stypendia sportowe dla zawodników Klubu Sportów i...

26 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama