poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Dziewczyny mają moc - zostań zawodniczką LFA Turek już dziś!

Dziewczyny mają moc - zostań zawodniczką LFA Turek już dziś!
 

Marzysz o spróbowaniu swoich sił w piłce nożnej? A może kiedyś już kiedyś grałaś i chciałabyś wznowić swoją przygodę lub rywalizujesz w lidze z chłopakami i myślisz o zmierzeniu się w oficjalnej lidze kobiecej? Jeśli tak, to drużyna Ladies Football Academy Turek jest dla ciebie stworzona. Rusza nabór na nowy sezon – nie zwlekaj i dołącz do rodziny LFA Turek!

Mistrzostwo Wielkopolskiej Ligi Wojewódzkiej, a także wiele pojedynczych zwycięstw – LFA Turek przynosi kolejne sukcesy z apetytem na więcej. Niezliczona ilość profesjonalnych treningów zapewnia możliwość na rozwój młodych piłkarek, a atmosfera sprawia, że zawodniczki z uśmiechem i zapałem uczęszczają na sportowe zajęcia, dając z siebie wszystko.

reklama

Na stronie Ladies Football Academy Turek na Facebooku przeczytać możemy: „LFA Turek to pasja i miłość do piłki nożnej, to pot wylewany na treningach, ambicja i dążenie do celów po to, by stawać się lepszym każdego dnia. LFA Turek to również rodzina, którą tworzą zawodniczki, a także rodzice, kibice i trenerzy. LFA to coś więcej niż tylko klub!” Z samych relacji uczestniczek i ich zaangażowania możemy dostrzec, jak śmiało i wytrwale spełniają swoje marzenia, będąc pod czujnym okiem profesjonalistów.

Ladies Football Academy to niezwykła inicjatywa – wcześniej ambitne pasjonatki piłki nożnej z Turku i okolic nie miały okazji, by w pobliżu móc w pełni spełniać swoje sportowe ambicje. Cieszy fakt, że działalność ta wciąż się rozwija i przynosi kolejne owoce. Co więcej, LFA Turek daje możliwość rozwoju osobom w różnej kategorii wiekowej – w nowym sezonie treningi odbywać się w następujących grupach: Orliczki/Młodziczki 2007-2009, Seniorki/Juniorki 2006 i starsze oraz w nowej grupie najmłodszych dziewcząt 2010-2012.

Zachęcamy do kontaktu z LFA Turek – nie czekaj, zapisz się i przyjdź na pierwszy trening! Więcej informacji na plakacie poniżej, a także na stronie internetowej:lfaturek.pl oraz na Facebooku: Ladies Football Academy Turek. Pamiętajmy, że zawsze warto czerpać z życia pełnymi garściami i spełniać najśmielsze marzenia!

JM

Dziewczyny mają moc - zostań zawodniczką LFA Turek już dziś!

Podobne artykuły

Dziewczyny mają moc - zostań zawodniczką LFA...

Dziewczyny mają moc - zostań zawodniczką LFA Turek...

31 maj.
Kolejne sukcesy dziewcząt z LFA Turek. Piłkarki...

Kolejne sukcesy dziewcząt z LFA Turek. Piłkarki...

28 lt.
3 zawodniczki Ladies Football Academy Turek...

3 zawodniczki Ladies Football Academy Turek powołane...

26-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama