Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 52% !!! POMAGAMY !!!

piątek 29 maja 2020

Benity, Maksymiliana, Teodozji

reklama

Otwarty trening z reprezentantką Polski - Aleksandrą Sikorą

Otwarty trening z reprezentantką Polski - Aleksandrą Sikorą
 

Ladies Football Academy Turek to szkółka piłkarska przeznaczona tylko i wyłącznie dla dziewcząt. W tej akademii odbywają się treningi dla osób z roczników 2004-2012. Dzięki umowie partnerskiej z Medykiem Konin najbardziej uzdolnione zawodniczki będą miały okazję w przyszłości wstąpić w szeregi tego znanego w Polsce klubu. Zajęcia w LFA to nie tylko trening piłkarski, ale i również rozwój sprawności fizycznej, właściwej postawy ciała, czy koordynacji. Oprócz rozwoju fizycznego i piłkarskiego LFA stawia również na wychowanie w duchu właściwych wartości moralnych.

W swoim krótkim okresie działalności, bo od początku kwietnia, dziewczyny z LFA Turek osiągnęły wiele  dużych sukcesów. Dzięki swojej determinacji i ciężkiej pracy spotkał je prawdziwy zaszczyt – będą miały okazję zagrać podczas wspólnego treningu razem z Aleksandrą Sikorą, która jest reprezentantką Polski oraz zawodniczką Juventusu F.C. Trening otwarty odbędzie się 22 czerwca o godzinie 10 rano na boisku szkolnym przy I LO w Turku.  Zapraszamy kibiców na to wydarzenie.

Otwarty trening z reprezentantką Polski - Aleksandrą Sikorą

Podobne artykuły

Dziewczyny mają moc - zostań zawodniczką LFA...

Dziewczyny mają moc - zostań zawodniczką LFA Turek...

z dzisiaj
Listy do redakcji: Oświadczenie Zarządu MGKS...

Listy do redakcji: Oświadczenie Zarządu MGKS Tur...

3 mrz.
Kolejne sukcesy dziewcząt z LFA Turek. Piłkarki...

Kolejne sukcesy dziewcząt z LFA Turek. Piłkarki...

28 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama