Zbiórka dla OSP Międzylesie. Zebrano 4350 zł czyli 54% !!! POMAGAMY !!!

poniedziałek 01 czerwca 2020

Gracji, Jakuba, Konrada

reklama

Oranje Sport Turek na Międzynarodowym Turnieju w Holandii

Oranje Sport Turek na Międzynarodowym Turnieju w Holandii
 

W miniony weekend młodzicy młodsi z klubu ,,Oranje Sport Turek” brali udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej, który odbył się w Holandii w mieście Veendam. Był to pierwszy międzynarodowy wyjazd w jakim młodzi zawodnicy z Turku brali udział.

Chłopcy mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z rówieśnikami innych narodowości. W turnieju brały udział takie drużyny jak: TOF; Veendam C.Team; Velocitas; Achilles 1894; VV Hoogezand; Robinhood voetbalschool; GVAV Rapiditas; Veendam 1894; ZNC; DVC; VV Emmen; DZOH; FC Klazienaveen; ACV; FC Lewenborg oraz Oranje Sport Turek. Podczas dwudniowych zmagań zespół z Turku wywalczył X miejsce.

reklama

Dla młodych piłkarzy była to szansa na zdobycie kolejnych doświadczeń sportowych, które na pewno wykorzystają w swojej dalszej karierze piłkarskiej. Wyjazd oznaczał także przeżycie niesamowitej przygody, a ta na pewno zostanie przez wszystkich zapamiętana na bardzo długo. W trakcie wyprawy zawodnicy mogli nie tylko sprawdzić swoje umiejętności, lecz także oddać się własnej pasji w połączeniu z udziałem sportowej atmosfery, którą dało się odczuć na każdym kroku!

Skład zespołu Oranje Sport Turek Adam Mączka, Szymon Zasiadczyk, Wojciech Kubiak, Kacper Paciorek, Mateusz Gąsiorek, Michael Szymczak, Antoni Szymanowski, Oliwier Pawlaczyk, Adam Podwalny, Marcel Chojnacki, Jan Marciniak, Jakub Kubacki, Adam Kosowski.

W czasie pobytu w Holandii zawodnicy mieli możliwość zwiedzania stadionu oraz zaplecza sportowego klubów SC Heerenveen oraz FC Groningen, którego wychowankiem jest znany piłkarz Arjen Robben. Wydarzenie to zostanie w szczególności zapamiętane przez naszych graczy, gdyż mogli oni pogłębić swoją wiedzę na temat holenderskiej piłki nożnej.

reklama

Zarząd klubu „Oranje Sport Turek” pragnie podziękować za pomoc finansową wszystkim rodzicom młodych zawodników, Gminie Miejskiej Turek, Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku, firmie Elektrokabel, PHU Carmen, SPOT1 Sp. z o.o., Sp. k. Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów oraz Myjni samochodów dostawczych i ciężarowych oraz Panu Jackowi Wzorkowi.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Oświadczenie Zarządu MGKS...

Listy do redakcji: Oświadczenie Zarządu MGKS Tur...

3 mrz.
Turniej Ligi Młodych Wojowników

Turniej Ligi Młodych Wojowników

23 lt.
Samorządowcy w Malanowie będą kopać w piłkę i...

Samorządowcy w Malanowie będą kopać w piłkę i pomogą...

21 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama