niedziela 01 sierpnia 2021

Jarosława, Justyny, Nadziei

17°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Strażacy z gminy Turek powalczą o puchary i medale już w niedzielę

Strażacy z gminy Turek powalczą o puchary i medale już w niedzielę - foto: Archiwum Turek.net.pl
foto: Archiwum Turek.net.pl 

Ostatni weekend czerwca nie obfituje w koncerty, festyny czy inne imprezy plenerowe, ale zawiedzeni nie będą fani zdrowej rywalizacji. Już w najbliższą niedziele tj. 30 czerwca br. na stadionie sportowym w Kaczkach Średnich przy ZSR odbędą się gminne zawody pożarnicze dla jednostek gminy Turek.

Niedziela przyniesie z sobą emocje, a to za sprawą rywalizacji druhów z gminy Turek. W Kaczkach Średnich (gm. Turek) o godz. 15:00 rozpoczną się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Udział w zawodach wezmą jednostki seniorskie: OSP Turek, OSP Turkowice, OSP Cisew, OSP Słodków, OSP Kalinowa, OSP Kowale Księże, OSP Szadów Pański, OSP Żuki, OSP Kaczki Średnie, OSP Wietchinin.

reklama

Gorąco zachęcamy do przybycia w niedziele popołudnie do Kaczek Średnich i głośne dopingowanie druchów. A tak gminne zawody wyglądały w 2017 roku.

Podobne artykuły

Wideo: Kolejne nominacje i kolejne pompki. W...

Wideo: Kolejne nominacje i kolejne pompki. W...

05-06-2020
OSP i KDP Kalinowa zdominowały zawody...

OSP i KDP Kalinowa zdominowały zawody...

30-06-2019
Kolizja drogowa w Kaczkach Średnich. Dachował...

Kolizja drogowa w Kaczkach Średnich. Dachował jeden...

04-04-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama