niedziela 05 lipca 2020

Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

reklama

Poznajcie kolejne drużyny Mistrzostw Świata w udawaniu gry w piłkę nożną - Przykona 2019

Poznajcie kolejne drużyny Mistrzostw Świata w udawaniu gry w piłkę nożną - Przykona 2019
 

Do tej pory przedstawiliśmy 12 z 16 drużyn, które będą walczyły o miano najgorszej drużyny podczas Mistrzostw Świata w udawaniu gry w piłkę nożną – Przykona 2019.  Zawody odbędą się 13 lipca, czyli w najbliższą sobotę, pora więc żeby przedstawić ostatnią czwórkę drużyn, która będzie stanowiła skład grupy D. W ostatniej turniejowej grupie mamy do czynienia z drużynami z dużych miast, które nie do końca mają pojęcie co oznacza termin kartoflane boisko, jednak gra na równej murawie nie przeszkadza im w utrzymywaniu marnego, kartofliskowego poziomu... z jednym małym wyjątkiem.

Tym wyjątkiem jest Muchobór Wrocław, który to przed kilkoma tygodniami wywalczył awans do klasy A, czym mocno podpadł kibicom futbolu na najniższym poziomie. W przypadku każdej innej drużyny takie przewinienie pewnie zostałoby odpowiednio ukarane. Z uwagi na zasługi z lat poprzednich zastosowano zasadę „kto do A-Klasy przechodzi, ten sam sobie szkodzi” oraz „chcącemu nie dzieje się krzywda” i warunkowo dopuszczono kopaczy z Wrocławia do Mistrzowskich rozgrywek. Całe szczęście jest jeszcze maleńkie światełko w tunelu dla piłkarzy Muchoboru, po cichu mówi się, że drużyna może nie dostać licencji na grę w wyższej klasie rozgrywkowej, złośliwcy i zazdrośnicy mogą więc  trzymać kciuki za panów siedzących przy zielonym stoliku, którzy będą decydować o losach drużyny. Muchobór zagra na mundialu po raz drugi, zakłady bukmacherskie FORBET wysoko wyceniają szanse drużyny na awans z grupy, kurs na nich to 2,75 zł do 1.

reklama

Kolejna ekipa to prawdopodobnie największa gwiazda mediów społecznościowych spośród wszystkich drużyn, dzięki regularnej i konsekwentnej grze opartej na wysokich porażkach Coco Jambo Warszawa zgromadziło na Facebooku prawie 70 tysięcy fanów. Biorąc pod uwagę tylko ten parametr Kokosy spokojnie mogłyby grać w Ekstraklapie, mają więcej fejsbukowych obserwujących niż ŁKS, Raków czy aktualny Mistrz Polski, Piast Gliwice... A mowa tu o drużynie, która powstała w 2014 roku! Rok temu Coco Jambo zapomniało zgłosić się do rozgrywek okręgowego Pucharu Polski, a mimo to awansowało do III rundy tych rozgrywek, taka to drużyna! Innym wybitnym sukcesem tej stołecznej ekipy jest wynik 1:17 w swoim ligowym debiucie. Ostatni sezon zakończyli na przedostatnim miejscu w tabeli, w 20 meczach zdobyli 15 punktów, stracili 89 bramek - aktualna dyspozycja pozwala więc myśleć o włączenie się do walki o Mistrzostwo Świata w udawaniu. Oficjalny bukmacher płaci 2,50 zł za każdą złotówkę postawioną na awans tego zespołu.

Następna ekipa to T.N. Footroll, będzie to ich trzecia próba zdobycia tytułu najgorszych. Liderem tej kapeli jest popularny youtuber, znany w internetach jako DissBlaster. Kanał tego Pana w serwisie YouTube subskrybuje prawie pół miliona osób, a wyświetlenia jego materiałów wideo należy liczyć w milionach. Człon „troll” w nazwie tak kanału nie jest przypadkowy, Panowie trollują sobie na tematy piłkarskie, opisują futbol w sposób bardzo luźny i często satyryczny. Natomiast na boisku Panowie nie mają zbyt często okazji na trollowanie i prezentowanie swoich umiejętności, grają rzadko, a jeśli już to dostają ostre baty, tak jak rok temu przegrali 1:9 w drugiej rundzie okręgowego Pucharu Polski. Bez wątpienia jeden z głównych faworytów zawodów w Przykonie. Bukmacherzy mimo to nieźle oceniają szanse zespołu na awans z grupy, kurs na nich to 3,25 zł.

Ostatnią drużyną w grupie są debiutanci z Krakowa, ich nazwa idealnie opisuje tę drużynę – Janusze Futbolu. Jest to grupa znajomych, która zazwyczaj gra w Lidze Szóstek, a nawet to nie wychodzi im zbyt dobrze, bo w najgorszej klasie rozgrywkowej drugiej stolicy Polski zajęli 9 miejsce (na 14) z 15 punktami na koncie. W piłce 11-osobowej drużyna Januszów zadebiutowała dopiero rok temu w I rundzie okręgowego Pucharu Polski. Oczywiście mecz zakończył się oczekiwaną i gładką przegraną 0:4. Grajki z Krakowa będą musieli pokonać aż 300 kilometrów, żeby dotrzeć do Przykony – w klasyfikacji, która uwzględniałaby odległości do Przykony Janusze byliby liderem. I to byłoby na tyle co można powiedzieć o nich pozytywnego. FORBET nie daje im dużych szans na awans z grupy wyceniając kurs na 7,25 zł. Kolejny faworyt do tytułu Mistrza Świata.

reklama

Na tym zakończyliśmy przegląd drużyn, wkrótce zgromadzimy i podsumujemy wszystkie informacje o Mistrzostwach i zaprezentujemy Wam w skoncentrowanej pigułce wiedzy niepotrzebnej. Przypominamy jeszcze raz, że nadal trwa nabór do drużyny kibiców, FC Zapchajdziura. Jeśli chcesz mieć szanse zostać Mistrzem Świata, to znajdź stronę BYŁA I PIŁA na portalu Facebook i zgłoś się przez wiadomość prywatną.

Podobne artykuły

Podsumowanie Mistrzostw Świata w udawaniu gry w...

Podsumowanie Mistrzostw Świata w udawaniu gry w...

16-07-2019
Przegląd drużyn z grupy C. Mistrzostwa w...

Przegląd drużyn z grupy C. Mistrzostwa w udawaniu...

08-07-2019
Kolejne fajtułapy, które chcą wygrać...

Kolejne fajtułapy, które chcą wygrać Mistrzostwa...

04-07-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama