poniedziałek 21 października 2019

Celiny, Hilarego, Janusza

reklama
Wzorek

Dwie zawodniczki LFA Turek powołane do wielkopolskiej reprezentacji U-14

Dwie zawodniczki LFA Turek powołane do wielkopolskiej reprezentacji U-14 - źródło: LFA Turek
źródło: LFA Turek 

W ubiegły poniedziałek, 29 lipca rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Wielkopolskiego ZPN U-14. Wśród powołanych znalazły się 24 zawodniczki reprezentujące barwy 11 wielkopolskich klubów - wśród nich dwie trenujące w LFA Turek, Estera Malesza oraz Monika Poniedziałek.

Te dziewczyny nie zatrzymują się ani na chwilę. Niezliczona ilość treningów, wiele zwyciężonych meczy, a co najważniejsze - Mistrzostwo Wielkopolskiej Ligi Wojewódzkiej. Zawodniczki Ladies Football Academy Turek aktywnie działają przynosząc kolejne sukcesy z apetytem na więcej.  Jak widać, o dziewczynach wciąż słychać nie tylko w naszych okolicach, lecz w całym województwie.

reklama

Poniedziałkowe zgrupowanie reprezentacji Wielkopolskiego ZPN U-14, która składa się z zawodników w przedziale roczników 2006-2007 stanowi dużą szansę dla uzdolnionych zawodniczek LFA Turek. Kto wie, co przyniesie aktywność Estery i Moniki w wielkopolskiej reprezentacji U-14? Jedno jest pewne – klub Ladies Football Academy wciąż będzie rozwijać swoją działalność, rozszerzając horyzonty młodych piłkarek. Czekamy na kolejne sukcesy i nieustannie trzymamy kciuki!

JM

Podobne artykuły

Słodków: Turniej Old Boy o puchar Wójta Gminy...

Słodków: Turniej Old Boy o puchar Wójta Gminy Turek

18 paźd.
Tur 1921 Turek pokonuje Tulisię Tuliszków 6:1

Tur 1921 Turek pokonuje Tulisię Tuliszków 6:1

17 paźd.
Dziewczyny z LFA Turek zwyciężyły w kolejnym meczu

Dziewczyny z LFA Turek zwyciężyły w kolejnym meczu

3 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama