Ostrzegamy przed silnym wiatrem dla Turku i powiatu. Powieje do 110 km/h

poniedziałek 24 luty 2020

Boguty, Bogusza, Macieja

reklama

Sport to zdrowie - weź udział w rajdzie rowerowym na zakończenie wakacji!

Sport to zdrowie - weź udział w rajdzie rowerowym na zakończenie wakacji! - Źródło: Miasto Turek
Źródło: Miasto Turek 

Pora ostatni raz chwycić rower przed rozpoczęciem roku szkolnego i wybrać się na wyjątkową przejażdżkę! Burmistrz Miasta Turek wraz z Samorządem Mieszkańców Osiedla nr 5 organizuje w sobotę, 31 sierpnia rajd rowerowy. Nie może was zabraknąć!

Początek rajdu będzie mieć miejsce o godz. 13.00 na boisku sportowym przy ul. Zielonej (os. Muchlin). Trasa ma długość ok.15 km. Organizatorzy zapewniają słodki poczęstunek, a po zakończonym rajdzie grill.

reklama

Przed rozpoczęciem uczestnicy zapoznani zostaną z regulaminem. Niezbędne jest, by mieć ze sobą kamizelki odblaskowe (organizatorzy zapewniają częściowe zabezpieczenie) i kaski rowerowe. Dzieci mogą brać udział w rajdzie wyłącznie pod opieką dorosłych.

W jaki sposób można zgłosić się, by móc wziąć udział w rajdzie rowerowym? Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 29 sierpnia (pozostał maksymalnie jeden dzień na decyzję!), pod numerem: 697-303-505. Zachęcamy do udziału, pożytecznie i z humorem spędzony czas gwarantowany!

Podobne artykuły

Czas na książkę: Oświadczyny - pozycja nie...

Czas na książkę: Oświadczyny - pozycja nie tylko dla...

24 st.
Czas na książkę:

Czas na książkę: "Wszystkie dobre rzeczy" -...

26-11-2019
Czas na książkę:

Czas na książkę: "Tajemnica diabelskiego kręgu" Anny...

30-10-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama