sobota 25 września 2021

Aureli, Kamila, Kleofasa

13°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Sport to zdrowie - weź udział w rajdzie rowerowym na zakończenie wakacji!

Sport to zdrowie - weź udział w rajdzie rowerowym na zakończenie wakacji! - Źródło: Miasto Turek
Źródło: Miasto Turek 

Pora ostatni raz chwycić rower przed rozpoczęciem roku szkolnego i wybrać się na wyjątkową przejażdżkę! Burmistrz Miasta Turek wraz z Samorządem Mieszkańców Osiedla nr 5 organizuje w sobotę, 31 sierpnia rajd rowerowy. Nie może was zabraknąć!

Początek rajdu będzie mieć miejsce o godz. 13.00 na boisku sportowym przy ul. Zielonej (os. Muchlin). Trasa ma długość ok.15 km. Organizatorzy zapewniają słodki poczęstunek, a po zakończonym rajdzie grill.

reklama

Przed rozpoczęciem uczestnicy zapoznani zostaną z regulaminem. Niezbędne jest, by mieć ze sobą kamizelki odblaskowe (organizatorzy zapewniają częściowe zabezpieczenie) i kaski rowerowe. Dzieci mogą brać udział w rajdzie wyłącznie pod opieką dorosłych.

W jaki sposób można zgłosić się, by móc wziąć udział w rajdzie rowerowym? Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 29 sierpnia (pozostał maksymalnie jeden dzień na decyzję!), pod numerem: 697-303-505. Zachęcamy do udziału, pożytecznie i z humorem spędzony czas gwarantowany!

Podobne artykuły

Rajd rowerowy i festyn w ramach akcji...

Rajd rowerowy i festyn w ramach akcji #SZCZEPIMYsię...

23 sierp.
Imprezowy armagedon nadchodzi.  Trzy dni...

Imprezowy armagedon nadchodzi. Trzy dni koncertów,...

5 sierp.
Wyprawa z historią w tle czyli Rajd Rowerowy...

Wyprawa z historią w tle czyli Rajd Rowerowy...

27 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama