poniedziałek 20 września 2021

Eustachego, Faustyny, Renaty

8°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Turmageddon nadchodzi. Kolejna edycja już tą sobotę!

Wideo: Turmageddon nadchodzi. Kolejna edycja już tą sobotę! - foto: Archiwum Turek.net.pl
foto: Archiwum Turek.net.pl 

28 września 2019 r.w parku miejskim im. Żerminy Składkowskiej w Turku odbędzie się III edycja Intergracyjnego Biegu z Przeszkodami dla Osób Niepełnosprawnych TURMAGEDDON 2019. Bieg organizują wspólnie Stowarzyszenie Kopernik Plus i Stowarzyszenia Przyjaźni Dzieciom.

W biegu wystartuje 100 osób niepełnosprawnych zarówno na wózkach jak i samodzielnie poruszających się. Będą oni mieli do pokonania ponad 30 przeszkód. Do każdego zawodnika dolosowany zostanie asystent, który równocześnie z nim wystartuje oraz będzie go wspierał i pomagał w czasie pokonywania przeszkód.Wszystkie przeszkody ustawiają lokalne firmy, które są partnerami strategicznymi biegu.

reklama

Jest to jedyna impreza sportowa w Polsce zrzeszająca i integrująca tak dużą liczbę osób niepełnosprawnych  oraz pełnosprawnych.

W czasie biegu w Parku działał będzie działał mobilny pobór krwi oraz prowadzona będzie przez fundację DKMS rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego. Wspólnie z Fundacją RECAL prowadzona będzie akcja ”Każda puszka cenna” Będą też takie atrakcje jak kuce ze stajni Roka, alpaki oraz Event marzeń  

reklama

Zapisy dla zawodników prowadzone są na stronie - https://elektronicznezapisy.pl/event/4101/strona.html,  na fb Turmageddon  lub bezpośrednio u organizatorów.

Wideo: Turmageddon nadchodzi. Kolejna edycja już tą sobotę!

Podobne artykuły

Biegli, czołgali się i przeprawiali przez...

Biegli, czołgali się i przeprawiali przez mokradła...

8 sierp.
Myślisz że jesteś prawdziwym twardzielem?...

Myślisz że jesteś prawdziwym twardzielem? Przekonamy...

22 lip.
St. asp. Andrzej Nowinowski z medalem w

St. asp. Andrzej Nowinowski z medalem w "Setce...

21 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama