PRZEPRASZAMY - OSP Janiszew

środa 18 września 2019

Ireny, Irminy, Stanisława

reklama
Wzorek

Wideo: Turmageddon nadchodzi. Kolejna edycja już we wrześniu!

Wideo: Turmageddon nadchodzi. Kolejna edycja już we wrześniu! - foto: Archiwum Turek.net.pl
foto: Archiwum Turek.net.pl 

28 września 2019 r.w parku miejskim im. Żerminy Składkowskiej w Turku odbędzie się III edycja Intergracyjnego Biegu z Przeszkodami dla Osób Niepełnosprawnych TURMAGEDDON 2019. Bieg organizują wspólnie Stowarzyszenie Kopernik Plus i Stowarzyszenia Przyjaźni Dzieciom.

W biegu wystartuje 100 osób niepełnosprawnych zarówno na wózkach jak i samodzielnie poruszających się. Będą oni mieli do pokonania ponad 30 przeszkód. Do każdego zawodnika dolosowany zostanie asystent, który równocześnie z nim wystartuje oraz będzie go wspierał i pomagał w czasie pokonywania przeszkód.Wszystkie przeszkody ustawiają lokalne firmy, które są partnerami strategicznymi biegu.

reklama

Jest to jedyna impreza sportowa w Polsce zrzeszająca i integrująca tak dużą liczbę osób niepełnosprawnych  oraz pełnosprawnych.

W czasie biegu w Parku działał będzie działał mobilny pobór krwi oraz prowadzona będzie przez fundację DKMS rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego. Wspólnie z Fundacją RECAL prowadzona będzie akcja ”Każda puszka cenna” Będą też takie atrakcje jak kuce ze stajni Roka, alpaki oraz Event marzeń  

reklama

Zapisy dla zawodników prowadzone są na stronie - https://elektronicznezapisy.pl/event/4101/strona.html,  na fb Turmageddon  lub bezpośrednio u organizatorów.

Wideo: Turmageddon nadchodzi. Kolejna edycja już we wrześniu!

Podobne artykuły

Radość, łzy, jęk zmęczenia? to po prostu IV...

Radość, łzy, jęk zmęczenia? to po prostu IV...

18 sierp.
Wielki bieg Klaudii Mruk na Rossmann Run w Łodzi

Wielki bieg Klaudii Mruk na Rossmann Run w Łodzi

27 maj.
Wideo III Pogoń Kaczora okiem Kaczkowskiej...

Wideo III Pogoń Kaczora okiem Kaczkowskiej Grupy...

26 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama