czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Julia Olek z Ladies Football Academy Turek przechodzi do Medyka Konin

Julia Olek z Ladies Football Academy Turek przechodzi do Medyka Konin
 

Kończy się przygoda Julii Olek z LFA Turek. Julia w sezonie 2019/2020 będzie reprezentować barwy Medyka Konin w którym występować będzie w Centralnej Lidze Juniorek.

Julia rozpoczynała swoją przygodę z piłką w Orle Kawęczyn, gdzie występowała w rozgrywkach chłopięcych, a mimo to była wiodącą postacią. Ostatnie pół roku występowała z chłopcami w Tur 1921 Turek, a także w lidze kobiet w LFA Turek w której pełniła również rolę kapitana drużyny. W 6 meczach Wielkopolskiej Ligi Wojewódzkiej zdobyła 9 bramek i była czołową zawodniczką tych rozgrywek. To kolejny znaczący etap jej kariery i spełnienia założonych celów.

reklama

Julia może być inspiracją dla najmłodszych zawodniczek kobiecej drużyny, że ciężką pracą i pokorą mimo przeciwności można osiągnąć wiele.

Julia to trzecia zawodniczka związana z LFA Turek, która zasila szeregi Medyka, wcześniej były to Estera Malesza i Monika Poniedziałek

źródło: LFA

Podobne artykuły

Dziewczyny mają moc - zostań zawodniczką LFA...

Dziewczyny mają moc - zostań zawodniczką LFA Turek...

31 maj.
Kolejne sukcesy dziewcząt z LFA Turek. Piłkarki...

Kolejne sukcesy dziewcząt z LFA Turek. Piłkarki...

28 lt.
3 zawodniczki Ladies Football Academy Turek...

3 zawodniczki Ladies Football Academy Turek powołane...

26-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama