sobota 19 października 2019

Michaliny, Michała, Piotra

reklama
Wzorek

Dobry występ zawodników Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turnieju o Puchar z Żeliwa

Dobry występ zawodników Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turnieju o Puchar z Żeliwa
 

W niedzielę, 6 października br. odbyła się w miejscowości Końskie kolejna edycja Międzynarodowego Turnieju Karate o Puchar z Żeliwa. Zawody przeznaczone były dla dzieci i młodzieży z roczników 2002-2013.

turniejowe walki prowadzone były w formułach kumite lekki kontakt i kumite semi-kontakt. W zawodach uczestniczyło blisko 300 zawodników, którzy reprezentują 27 klubów z całego kraju w tym Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku sekcja Kyokushin Karate . Turkowscy karatecy z zawodów wrócili z trzema pucharami: Aleksandra Zając z Malanowa 3 miejsce U13, Hubert Wasilewski z Turku 3 miejsce U17, Norbert Piechota z Turku 2 miejsce U17

reklama

Na dalszej pozycji znaleźli się Aleksandra Figurska i Marcel Filipowicz. Aleksandra zaliczyła bardzo dobry start ulegając dopiero w dogrywce po wyrównanej walce ze zwyciężczyni tej kategorii wagowej. 

Walki były bardzo zacięte, ale w duchu fair play. Organizatorem zawodów był Konecki Klub Karate Kyokushin pod patronatem PFKS i PZK. Prezes Dariusz Jasiakiewicz zaplanował już kolejne starty w Bydgoszczy, Skarżysku Kamiennej i Zduńskiej Woli, a momentem kulminacyjnym będą Mistrzostwa Kraju i Powiatu.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Nocne szkolenie samurajów w Klubie Sportów i...

Nocne szkolenie samurajów w Klubie Sportów i Sztuk Walk

30 wrz.
Klub Sportów i Sztuk Walk ogłasza nabór

Klub Sportów i Sztuk Walk ogłasza nabór

9 wrz.
Najmłodsi karatecy trenowali nad Jeziorem...

Najmłodsi karatecy trenowali nad Jeziorem Powidzkim...

3 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama