niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

Turniejowa sobota zawodników Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku

Turniejowa sobota zawodników Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku
 

Sobota 19 października była bardzo pracowita dla zawodników Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku. Zawodnicy wystartowali w dwóch turniejach Karate odbywających się w Bydgoszczy oraz w Skarżysku Kamienna 

W Bydgoszczy reprezentacja Klubu Sportów Walk w Turku sekcja Kyokushin karate kyokushin uczestniczyła w Międzynarodowym Turnieju Karate pod patronatem Polskiego Związku Karate w formule Full Contact. Reprezentacja z Turku wystartowała w składzie Hubert Nowinowski, Katarzyna Nowinowska , Dawid Wiśniewski i Marcel Wiśniewski. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie i turkowscy zawodnicy dotarli do ósemki finałowej w walkach i kata.

reklama

Najlepiej w Bydgoszczy zaprezentował się Hubert Wasilewski zajmując drugie miejsce w walkach i kata. Tuż za podium na miejscach 5-8 stanęli pozostali zawodnicy klubu.

Na turnieju w  Skarżysku Kamienna na czterech matach walczyło blisko 400 zawodników.  Aby stanąć na podium trzeba było wygrać 4-5 pojedynków i to udało się Filipowi Konefał, który zajął pierwsze miejsce i  zdobył Międzynarodowy Puchar pokonując zawodników z Rosji, Austrii i Polski. Pozostali zawodnicy Aleksandra Figurska, Julita Stanisławska, Mikołaj Buchelt, Piotr Grabowski, Wojciech Gadomski, Marcel Filipowicz zaliczyli po wygranej jednej walce lub po dogrywce ulegli przez wskazanie zajmując pozycję od 5-8 lub 9-16 . Honorowy patronat nad turniejem miało Ministerstwo  Sportu i władze miasta Skarżysko Kamienna.

Podziękowania dla opiekunów i sędziów Dariusza Jasiakiewicz, Artura Kaczmarka i Norberta Kaczmarka, Burmistrza Turku i Tuliszkowa, PGKiM Turek, Radnemu Pawłowi Kwiatkowskiemu i wszystkim innym , którzy wsparli wyjazd. 

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w...

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w Tucholi

5 sierp.
Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim...

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim Klubie...

27 czerw.
Stypendia sportowe dla zawodników Klubu Sportów...

Stypendia sportowe dla zawodników Klubu Sportów i...

26 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama