czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Kolejny sukces Moniki Poniedziałek z LFA Turek

Kolejny sukces Moniki Poniedziałek z LFA Turek - źródło: LFA Turek
źródło: LFA Turek 

Monika Poniedziałek została powołana przez Polski Związek Piłki Nożnej na jesienne zgrupowanie Akademii Młodych Orłów. Młoda piłkarka znalazła się w gronie 40 zawodniczek z całej Polski z rocznika 2006 i w wąskim gronie 5 zawodniczek z Wielkopolski, które zostały powołane.

Monika może być przykładem dla wielu dziewczyn, ze w bardzo krótkim czasie dzięki zaangażowaniu i pasji można osiągnąć wiele. Jeszcze rok temu Monika grała z chłopcami w drużynie młodzika w Orle Kawęczyn. W ciągu roku dzięki występom w LFA Turek między innymi w turniejach halowych i innych rozgrywkach żeńskich Moniką zainteresował się Medyk Konin, w barwach którego występuje w rozgrywkach CLJ U15.

reklama

Szybki rozwój spowodował, ze Monika trafiła do kadry województwa wielkopolskiego U14 w której występuje razem z Esterą Maleszą. Dziewczyny trenują na codzień w LFA i grają w rozgrywkach CLJ U15 w Medyku Konin oraz reprezentują LFA w Wielkopolskiej Lidze Wojewódzkiej. Powołanie do Akademii Młodych Orłów to kolejny duży krok w rozwoju Moniki!

Gratulujemy utalentowanej zawodniczce sukcesu i trzymamy kciuki!

Źródło: LFA Turek

Kolejny sukces Moniki Poniedziałek z LFA Turek - źródło: LFA Turek

Podobne artykuły

Turniej piłki nożnej w Smulsku. Zwyciężyli...

Turniej piłki nożnej w Smulsku. Zwyciężyli GOMBAO i...

z wczoraj
Tur 1921 Turek wygrywa w I Turnieju im. Mariana...

Tur 1921 Turek wygrywa w I Turnieju im. Mariana...

3 sierp.
Intensywny weekend drużyn Tura 1921 Turek.

Intensywny weekend drużyn Tura 1921 Turek.

27 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama