czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

UKS Piątka ogłasza nabór roczników 2012 i 2013!

UKS Piątka ogłasza nabór roczników 2012 i 2013! - Archiwum Turek.net.pl
Archiwum Turek.net.pl 

UKS Piątka zaprasza dziewczęta oraz chłopców z roczników 2012 i 2013, którzy lubią sport i chcieliby spróbować swoich sił w nowotworzonej drużynie siatkarskiej. Rodzice, nie zwlekajcie, być może przed waszymi dziećmi wielka kariera sportowa!

Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu - prowadzi je Kamila Frątczak, wielkrotna reprezentantka kraju oraz Mistrzyni Polski w piłce siatkowej. Z trenerem można kontaktować się poprzez numer telefonu: 603 961 960.

reklama

Jak wyglądają zajęcia? Dwa razy w tygodniu odbywa się 1,5-godzinny trening w sali gimnastycznej z piłki siatkowej (zajęcia edukacji elementarnej z elementami piłki siatkowej, zajęcia ogólnorozwojowe, ćwiczenia przygotowujące do gry ). Trening ten ma miejsce w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku we wtorki (15:50 – 17:20) oraz w czwartki (16:00 - 17:30). Co więcej, raz w tygodniu (środa 16:00-17:30) odbywają się zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, których miejsce uzależnione jest od rodzaju prowadzonych zajęć. 

Składka miesięczna wynosi 50zł. Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę z siatkówką, dołącz do klubu UKS Piątka i rozwijaj się w sportowym duchu!

UKS Piątka ogłasza nabór roczników 2012 i 2013! - Źródło: UKS Piątka

Podobne artykuły

Kolejne ogromne sukcesy Patrycji Szewczyk z...

Kolejne ogromne sukcesy Patrycji Szewczyk z szansą...

15 lip.
Dziewczyny mają moc - zostań zawodniczką LFA...

Dziewczyny mają moc - zostań zawodniczką LFA Turek...

31 maj.
 UKS

UKS "Piątka" Turek czwartą drużyną Kadetek w...

29 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama