sobota 25 stycznia 2020

Miłosza, Pawła, Tatiany

reklama

V Konińska Liga A1 z udziałem kickbokserów z Turku

V Konińska Liga A1 z udziałem kickbokserów z Turku
 

W  zeszły weekend w Koninie na V Konińskiej lidze A1 wystartowali zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku z sekcji Kickboxingu i K1 .Czterech reprezentantów naszego klubu zawalczyło w formule K1.

W swojej pierwszej walce junior Jakub Nowak z uwagi na brak zawodników w swojej kategorii wagowej/wiekowej stoczył pojedynek z trzy lata starszym zawodnikiem. Pojedynek przegrany ale należą się braw za podjęcie walki z seniorem.

reklama

Kolejnym z reprezentantów naszego klubu był junior Kacper Marciniak który też nie miał przeciwnika w swojej kategorii wagowej /wiekowej. Stoczył pojedynek z seniorem dwa lata starszym. Walka była bardzo twarda i wyrównana. Tak też widzieli ją sędziowie orzekając remis.

Następnym z debiutantów był Jakub Kałużny walczący w kategorii seniorskiej. Po męczącym boju na pełnym dystansie przegrał decyzją sędziów. Walka była na tak wysokim poziomie, że jego przeciwnik został wybrany zawodnikiem turnieju, więc Kuba wraca z tarcza.

Również w swoim debiucie w ringu zaprezentował się Gabriel Skierski. Stoczył twardy i wyrównany pojedynek z nieco bardziej doświadczonym zawodnikiem. Sędziowie w tej walce wskazali na remis.

reklama

W narożniku naszych zawodników wspierali trenerzy kickboxingu  : Seweryn Wilczyński i Mateusz Pakuła. Dziękujemy wszystkim kibicom którzy byli na miejscu i dopingowali naszych zawodników.

materiał nadesłany

 

Podobne artykuły

Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku z nowym...

Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku z nowym sprzetęm.

13 st.
Zawodnicy Turkowskiego Klubu Karate na...

Zawodnicy Turkowskiego Klubu Karate na spotkaniu u...

23-12-2019
Turkowscy karatecy z wizytą w Tokio.

Turkowscy karatecy z wizytą w Tokio.

26-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama