sobota 18 stycznia 2020

Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

reklama

W ZSR rywalizowali o Puchar Komendanta KPP w Turku

W ZSR rywalizowali o Puchar Komendanta KPP w Turku
 

W środę 11 grudnia br. w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich odbyły się zawody sprawnościowe "Sprawnościowy Tor Przeszkód Klas Mundurowych 2019". W rywalizacji o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Turku brali udział uczniowie szkół średnich i podstawowych.

Rywalizacja polegała na pokonaniu toru przeszkód. Zawodnicy startowali z pozycji leżącej, po czym okrążali stojaki, następnie wykonywali przewroty i pokonywali dystans 10 metrów z manekinem. Kolejnym elementem było pokonanie płotków lekkoatletycznych, oddawanie rzutów  piłkami lekarskimi, wykonywanie skłonów tułowia z piłką, pokonywanie skrzyni i na koniec przebiegnięcie 10 razy dystansu 5 metrów ze zmianą kierunku biegu.

reklama

Wyniki końcowe:

Szkoły Średnie:
I miejsce: Kaczki Średnie I
II miejsce: Kaczki Średnie II
III miejsce: LO Poddębice

Szkoły Podstawowe:
I miejsce: SP 1 Turek
II miejsce: ZSP Dobra
III miejsce: ZS Przykona

Najlepszym zawodnikiem spośród szkół średnich okazał się Maciej Jabłoński z LO Poddębice, natomiast wśród dziewcząt najlepsza była Agata Pyrkowska z drużyny Kaczki Średnie 2. Najlepszym zawodnikiem spośród szkół podstawowych był Dawid Jasiakiewicz z SP1 w Turku , a najlepszą zawodniczką okazała się Amelia Frątczak z ZSP w Dobrej.

źródło: KPP Turek

Podobne artykuły

Elżbieta Karwacka wybrana kandydatem na...

Elżbieta Karwacka wybrana kandydatem na dyrektora...

16 st.
Elżbieta Karwacka nowym dyrektorem ZSR w...

Elżbieta Karwacka nowym dyrektorem ZSR w Kaczkach...

16 st.
Próba kradzieży samochodu. Podejrzanym grozi do...

Próba kradzieży samochodu. Podejrzanym grozi do 10...

10 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama