środa 27 stycznia 2021

Anieli, Juliana, Przemysława

reklama

Wigilia Klubowa KS Judo Turek i GKS Kasztelani Brudzew

Wigilia  Klubowa KS Judo Turek  i GKS Kasztelani Brudzew
 

Święta to wyjątkowy czas gdzie wszyscy spotykają się wspólnie na życzeniach, łamaniu opłatkiem, obdarowywaniu prezentami .  Tradycje świąteczne kultywowane są od zawsze w KS JUDO TUREK oraz GKS KASZTELANIA BRUDZEW w tym roku z powodu bardzo dużej liczby klubowiczów spotkanie wigilijne podzielone zostało dla grup młodszych oraz starszych .

18.12.2019 środa 60 zawodników z grup młodszych wyjechało do Wartowni Konin( park rozrywki) aby tam wspólnie cieszyć się tym wyjątkowym czasem , śpiewać kolendy oraz oddać się szalonej zabawie na wszystkich proponowanych atrakcjach . Nie zapomnieliśmy o tradycyjnych posiłkach świątecznych dla naszych najmłodszych  czyli cukierasy, ciacha, frytasy, hot dogi, zapiekanki ;P Natomiast na koniec wszyscy otrzymali słodki prezent od właścicieli Wartowni KONIN W POSTACI DESERWÓw LODOWYCH.

reklama

Następnego dnia ( czwartek) zawodnicy grup starszych spotkali się w klubie KS JUDO TUREK na ul. Kościuszki 4 na wspólnym ostatnim w roku treningu gdzie mogli wyściskać się w walkach i życzyć sobie wszystkiego co najlepsze. Po intensywnym treningu wszyscy udali się na wspólny świąteczny posiłek do Restauracji da Massimo gdzie mogli delektować się włoskimi specjałami.
Klub pragnie serdecznie podziękować wszystkim tym rodzicom którzy zaangażowali się oraz pomogli w organizacji Spotkań Wigilijnych naszych judoków. Dziękuję firmom Wartownia Konin oraz Rollotrans Paweł Kaźmierczak za wsparcie które sprawiło tyle szczęścia i radości naszym zawodnikom.  „

Podobne artykuły

Zawodnicy KS Judo Turek i GKS Kasztelani...

Zawodnicy KS Judo Turek i GKS Kasztelani Brudzew na...

27-08-2020
Aktywne ferie wychowanków KS Judo Turek i...

Aktywne ferie wychowanków KS Judo Turek i Kasztelani...

12-02-2020
OSP Turek z nowym sprzętem za około 50 tys...

OSP Turek z nowym sprzętem za około 50 tys złotych.

23-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama