czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Spotkanie Świąteczne Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie

Spotkanie Świąteczne Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie
 

20 grudnia na hali sportowo-widowiskowej w Tuliszkowie odbyło się Spotkanie Świąteczne Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie. Udział w spotkaniu wzięło 120 zawodników sekcji Judo i Akrobatyki Sportowej oraz licznie zebrani rodzicie, sympatycy Judo i mieszkańcy Tuliszkowa oraz zaproszeni goście.

Podczas spotkania na gości czekało kilka niespodzianek, m.in. podziękowania dla osób wspierających sekcje, film z podsumowaniem 2019 roku, pokaz Judo i akrobatyki sportowej, odwiedziny św. Mikołaja i pyszne ciasta przygotowane przez rodziców. 
Wszyscy zebrani na sali w miłej i świątecznej atmosferze spędzili piątkowy wieczór podziwiając umiejętności zawodników na filmie podsumowującym imprezy z całego roku. Na koniec każdy zawodnik otrzymał paczki świąteczne ufundowane przez klub. Spotkanie odbyło się  dzięki pomocy rodziców zawodników którzy przygotowali bardzo smaczne ciasta, potrawy i napoje dla gości. 

reklama

Chciałbym bardzo podziękować Burmistrzowi GiM w Tuliszkowie, a przede wszystkim sponsorom klubu, p. Jakubowi Kowalczykowi i Janowi Kowalczykowi, Prezesom firmy IzoSerwis, p. Józefowi Andrzejewskiemu, właścicielowi Hurtowni Artykułów Przemysłowych w Tuliszkowie oraz p. Tomaszowi Glanc, firma PosGlanc i Fotografia Mata Piechocińska za wspieranie klubu, ta ogromna i bezinteresowna pomoc przyniosła wiele sukcesów, nie udało by się tego osiągnąć bez tak ogromnej pomocy. Pragnę skierować serdeczne podziękowania w stronę rodziców dzieci, którzy pomogli zorganizować spotkanie.  

Ubiegły rok był dla klubu bardzo pracowity dzięki czemu wynikowo był to najlepszy roku  działalności klubu, w 2020 mamy kolejne plany do zrealizowania, powstają nowe grupy akrobatyki sportowej, klub będzie obchodził 10 – lecie działalności oraz klub odwiedzi Mistrz Olimpijski w gimnastyce sportowej, ale o tym wkrótce.
Trener sekcji
– Michał Gaj

materiał nadesłany

Podobne artykuły

UKS Judo Tuliszków rozpoczęło przygotowania do...

UKS Judo Tuliszków rozpoczęło przygotowania do sezonu

10 sierp.
Obóz sportowo-rekreacyjny członków UKS Judo...

Obóz sportowo-rekreacyjny członków UKS Judo Tuliszków

16 lip.
Aktywne ferie Uczniowskiego Klubu Sportowego...

Aktywne ferie Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w...

3 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama