Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

piątek 17 września 2021

Franciszka, Lamberty, Narcyza

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Seminarium MMA w klubie Striker Turek

Seminarium MMA w klubie Striker Turek
 

4 stycznia w klubie Striker w Turku miało miejsce seminarium MMA. Sala na Mickiewicza w sobotę wypełniła się zawodnikami którzy chcieli rozwijać się w tej formule walki. Gościem specjalnym zgrupowania był Dominik Chmiel, utytułowany zawodnik MMA, posiadacz czarnego pasa w BJJ. Należy wspomnieć że Dominik to mistrz Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu oraz mistrz wojska w MMA.  W całym seminarium składającym się z dwóch jednostek treningowych wzięło udział ponad 20 osób w tym młodzież oraz kobiety. 

Pierwsza jednostka treningowa była poświęcona MMA – wszech stylowej walki wręcz gdzie uczestnicy mogli syntetycznie poznać obszerna wiedzę w tym temacie. W końcowej części zajęć odbyły się lekkie sparingi w tej formule walki. 

reklama

Druga jednostka treningowa była poświęcona parterowi, zgłębianiem techniki wyjść z dosiadu, pozycji bocznej, gardy i umiejętnościom unikania obalenia. 

Było to pierwsze lecz nie ostatnie spotkanie z MMA w Naszym klubie. Od nowego roku, trener Dominik będzie prowadził systematyczne treningi w tej formule walki u Nas w Klubie na Mickiewicza. Chętnych zapraszamy!
Podziękowania za wsparcie naszego stowarzyszenia dla Pana Romualda Antosika Burmistrza miasta Turek, dla wszystkich osób i firm, które na co dzień pomagają nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie byłoby nas! By szczyty zdobywać!

A oto oni: -Restauracja Pico Belo w Uniejowie,-Dźwig Met-Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, -InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, IzoSerwis – izolacje przemysłowe Jakub Kowalczyk, biuro rachunkowe PIT-Paweł Tylki, „GilTrans” Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil.

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Klub Striker podsumował aktywny okres wakacyjny

Klub Striker podsumował aktywny okres wakacyjny

1 wrz.
Klub Striker rozpoczął przygotowania do nowego...

Klub Striker rozpoczął przygotowania do nowego sezonu

8 sierp.
Podwójne uderzenie Strikera

Podwójne uderzenie Strikera

22 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama