sobota 06 czerwca 2020

Laury, Laurentego, Nory

reklama

Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku z nowym sprzetęm.

Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku z nowym sprzetęm.
 

Święta już dawno za nami, ale dopiero niedawno zawodnicy z Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku otrzymali prawdziwy prezent. Nowy sprzęt do trenowania karate i kickboxingu.

Środki na pozyskanie nowych przedmiotów niezbędnych do trenowania karate i kickboxingu pozyskane zostały ze składek członkowskich z roku 2019 zgodnie z decyzją zarządu klubu. Już niedługo zostaną również zakupione kaski i worki bokserskie. Zarząd klubu planuje również udział swoich trenerów w zgrupowaniach w celach pozyskania najnowszych i najskuteczniejszych metod szkoleniowych. Sami zawodnicy wezmą udział w międzynarodowych seminariach oraz obozach sportowo-rekreacyjnych. Nie będą również zwalniać tempa i będą uczestniczyć w jak największej ilości turniejów w kraju czy zagranicy. Już niedługo klub obchodzić będzie woje 40-lecie działalności w Turku i powiecie.

reklama

Podobne artykuły

Europejskie zgrupowanie szkoleniowe dla...

Europejskie zgrupowanie szkoleniowe dla instruktorów...

11 mrz.
Striker Turek na seminarium w Wałczu

Striker Turek na seminarium w Wałczu

3 mrz.
Turniej Ligi Młodych Wojowników

Turniej Ligi Młodych Wojowników

23 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama