sobota 25 stycznia 2020

Miłosza, Pawła, Tatiany

reklama

Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku z nowym sprzetęm.

Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku z nowym sprzetęm.
 

Święta już dawno za nami, ale dopiero niedawno zawodnicy z Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku otrzymali prawdziwy prezent. Nowy sprzęt do trenowania karate i kickboxingu.

Środki na pozyskanie nowych przedmiotów niezbędnych do trenowania karate i kickboxingu pozyskane zostały ze składek członkowskich z roku 2019 zgodnie z decyzją zarządu klubu. Już niedługo zostaną również zakupione kaski i worki bokserskie. Zarząd klubu planuje również udział swoich trenerów w zgrupowaniach w celach pozyskania najnowszych i najskuteczniejszych metod szkoleniowych. Sami zawodnicy wezmą udział w międzynarodowych seminariach oraz obozach sportowo-rekreacyjnych. Nie będą również zwalniać tempa i będą uczestniczyć w jak największej ilości turniejów w kraju czy zagranicy. Już niedługo klub obchodzić będzie woje 40-lecie działalności w Turku i powiecie.

reklama

Podobne artykuły

Rodzice i karatecy trenowali razem w Klubie...

Rodzice i karatecy trenowali razem w Klubie Sportów...

22 st.
Ponad 70 karateków wzięło udział w egzaminie...

Ponad 70 karateków wzięło udział w egzaminie...

13 st.
Zawodnicy Turkowskiego Klubu Karate na...

Zawodnicy Turkowskiego Klubu Karate na spotkaniu u...

23-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama