poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku z nowym sprzetęm.

Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku z nowym sprzetęm.
 

Święta już dawno za nami, ale dopiero niedawno zawodnicy z Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku otrzymali prawdziwy prezent. Nowy sprzęt do trenowania karate i kickboxingu.

Środki na pozyskanie nowych przedmiotów niezbędnych do trenowania karate i kickboxingu pozyskane zostały ze składek członkowskich z roku 2019 zgodnie z decyzją zarządu klubu. Już niedługo zostaną również zakupione kaski i worki bokserskie. Zarząd klubu planuje również udział swoich trenerów w zgrupowaniach w celach pozyskania najnowszych i najskuteczniejszych metod szkoleniowych. Sami zawodnicy wezmą udział w międzynarodowych seminariach oraz obozach sportowo-rekreacyjnych. Nie będą również zwalniać tempa i będą uczestniczyć w jak największej ilości turniejów w kraju czy zagranicy. Już niedługo klub obchodzić będzie woje 40-lecie działalności w Turku i powiecie.

reklama

Podobne artykuły

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim...

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim Klubie...

27 czerw.
Stypendia sportowe dla zawodników Klubu Sportów...

Stypendia sportowe dla zawodników Klubu Sportów i...

26 czerw.
Egzamin karateków na stopnie szkoleniowe kyu

Egzamin karateków na stopnie szkoleniowe kyu

22 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama