Zbiórka dla OSP Międzylesie. Powoli, powoli i jest 44% Pomagamy!!!

wtorek 26 maja 2020

Eweliny, Jana, Pawła

reklama

Ponad 70 karateków wzięło udział w egzaminie uczniowskim.

Ponad 70 karateków wzięło udział w egzaminie uczniowskim.
 

W sobotę 11 stycznia w hali widowiskowo-sportowej przeprowadzony został egzamin uczniowski dla adeptów Karate Oyama trenujących w Turkowskim Klubie Karate. Wzięło w nim udział ponad 70 osób.

Uczestnicy egzaminu stanęli przed komisją pod przewodnictwem Włodzimierza Rygierta, w składzie: Paweł Wasiak, Robert Soliński i Janusz Burszewski. Egzamin miał na celu sprawdzić wiedze i umiejętności biorących w nim udział dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy na co dzień trenują w sekcjach Turku, Rychwale, Grodźcu i Mycielinie.

reklama

Egzamin rozpoczął się od rozgrzewki. Następnie ponad 70 uczestników egzaminu zaprezentowało komisji swoje umiejętności, których nauczycieli się podczas treningów. Musieli również wykazać się wiedzą teoretyczną. Egzamin przebiegł pomyślnie, gratulacje dla wszystkich zdających. Już w następnym tygodniu Turkowski klub Karate przeprowadzi egzaminy dla sekcji klubu w Kłodawie, Dąbiu, Przedczu i Grabowie.

Podobne artykuły

Europejskie zgrupowanie szkoleniowe dla...

Europejskie zgrupowanie szkoleniowe dla instruktorów...

11 mrz.
Striker Turek na seminarium w Wałczu

Striker Turek na seminarium w Wałczu

3 mrz.
Turniej Ligi Młodych Wojowników

Turniej Ligi Młodych Wojowników

23 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama