środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

Aktywne ferie wychowanków KS Judo Turek i Kasztelani Brudzew

Aktywne ferie wychowanków KS Judo Turek i Kasztelani Brudzew
 

43 zawodników z GKS Kasztelania Brudzew oraz KS JUDO Turek brało udział w obozie zimowym w malowniczo położonej nad rzeką Poprad miejscowości Rytro. Wyjątkowo napięty harmonogram każdego dnia sprawiał ,że nikt tu nie mógł nawet przez chwilę pomyśleć o nudzie. Kadra obozu w składzie Agata Kujawa , Tomasz Świniarski oraz Marek Kujawa dokładała wszelkich starań aby każdy uczestnik wywiózł z obozu wyjątkowe i niezapomniane wspomnienia.

Każdy dzień otwierał porannych rozruch prowadzony w terenie przez Tomasza Świniarskiego ( zdobywcy Korony Maratonów )oraz przez Marka Kujawę ( trener judo KS Judo Turek , GKS Kasztelania Brudzew )dynamiczno- siłowy w sali. Po śniadaniu uczestniczy podzieleni na grupy zaawansowania w wyjątkowo atrakcyjnych formach rozwijali znajomość j. angielskiego pod okiem p. Agaty Kujawy. Chwilę po zajęciach edukacyjnych obozowicze udawali się do siłowni na trening siłowy w gminnej hali sportowej oraz na trening techniczny judo prowadzony przez Marką Kujawę . Po zakończonych treningach zawodnicy mieli czas na regenerację relaksując się w świetlicy na rozrywce Xbox, grach sprawnościowych ewentualnie seansach filmowych. Około godz. 15:00 odbywały się szkolenia z zasad bezpiecznej jazdy na stoku, obsługi sprzętu narciarskiego, snowboardowego, konkursy z zakresu wiedzy oraz wręczenia nagród za wyróżnienia .Od godz. 16- 21:00 uczestnicy obozu Rytro 2020 relaksowali się na stoku Ryterski Raj gdzie naukę jazdy na nartach prowadzili p. Agata Kujawa , Tomasz Świniarski oraz na snowboardzie Marek Kujawa. Ogromne uznanie dla najmłodszych uczestników którzy każdego dnia pokonywali ok 20 km zjazdów. Wyczerpani ale w rewelacyjnych humorach uczestnicy wracali na przepyszną kolację oraz saunę aby zrelaksować się i wypocić , wygrzać po całym dniu ciężkiej pracy.

reklama

Obóz uatrakcyjniły także wycieczki do Jump Manii – park trampolin w Nowym Sączu gdzie wszyscy uczestnicy włącznie z opiekunami testowali oferowane atrakcje, zwiedzanie Nowego Sącza , wycieczka na zamek w Rytrze który stanowi wspaniały punk widokowy na panoramę Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

W ostatni dzień obozu odbył się Maraton Narciarsko- Snowboardowy : wcześnie rano wszyscy uczestnicy udali się do Jaworzyny Krynickiej ( jednej z najnowocześniejszych stacji narciarskich w Polsce ) gdzie spędzili 4 godziny jazdy w przepięknych widokach aby po godzinie jazdy autokarem podczas której większość regenerowała siły w śnie udać się na kolejne 4 h jazdy na stacji Ryterski Raj .

Tradycyjnie na koniec obozu został wybrany Superobozowicz Rytro 2020:pierwsze miejsce dla Szymona Sacewicza, drugie dla Huberta Gońki i trzecie dla Adama Bartczaka.

reklama

Tak wyjątkowy obóz mógł być zrealizowany dzięki ofiarności i wsparciu wielu sponsorów którym w imieniu własnych oraz wszystkich uczestników serdecznie dziękuję :

Krzysztof Walkowski ,Joanna , Norbert Kowalscy ,Monika Lech Sochaccy, GKS Kasztelania Brudzew Marcin Szymański, Emilia Tomasz Świniarscy, firma Lodolandia Warszawa.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Muzeum podsumowało ferie zimowe

Muzeum podsumowało ferie zimowe

18 lt.
Karatecy na zimowych treningach w Zakopanem

Karatecy na zimowych treningach w Zakopanem

13 lt.
Bezpłatne

Bezpłatne "Ferie z Judo" w Tuliszkowie

10 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama