niedziela 17 stycznia 2021

Antoniego, Henryki, Mariana

reklama

OSP Malanów wygrywa Turniej Drużyn OSP gm. Malanów

OSP Malanów wygrywa Turniej Drużyn OSP gm. Malanów - fot. malanow.pl
fot. malanow.pl 

W sobotę 8 lutego br. w Sali sportowej w Malanowie odbył się Gminny Turniej Drużyn OSP w Halowej Piłkę Nożną. Organizatorem zawodów był Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Malanowie we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Malanowie.

Punktualnie o godz. 9:00 uroczystego otwarcia imprezy dokonali wspólnie Ireneusz Augustyniak – wójt gminy Malanów oraz Piotr Stawicki – prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Malanowie. Chwilę później 6 zespołów, które przystąpiły do rozgrywek zostało podzielonych w wyniku losowania na 2 grupy.

reklama

Po zakończeniu fazy grupowej dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów. Zwycięzcy półfinałów OSP Malanów oraz OSP Kotwasice spotkali się w meczu finałowym, a przegrani w meczu o III miejsce. Wszystkie mecze fazy finałowej były niezwykle zacięte i wyrównane. Ostatecznie z końcowego tryumfu cieszyli się zawodnicy OSP Malanów, którzy tym samym powtórzyli sukces z poprzedniego roku. 

Mecz o III miejsce
OSP Targówka – OSP Grąbków 3:3 (k. 3:4)

Finał
OSP Malanów – OSP Kotwasice 2:1

reklama

Po zakończeniu meczu finałowego najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe medale, dyplomy i puchary. Wyróżniono także króla strzelców turnieju (Kacper Koszela z OSP Grąbków) oraz najlepszego bramkarza (Szymon Kamiński z OSP Malanów). Dekoracji dokonali wspólnie Ireneusz Augustyniak – wójt gminy Malanów oraz Mariusz Zając – wiceprezes ds. młodzieży Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Malanowie.

źródło OSIR Malanów

Podobne artykuły

Zderzenie osobówki z samochodem ciężarowym pod...

Zderzenie osobówki z samochodem ciężarowym pod...

28-12-2020

"Pomaganie jest fajne" czyli świąteczna akcja pomocy...

20-12-2020
Nowy specjalistyczny sprzęt dla strażaków za...

Nowy specjalistyczny sprzęt dla strażaków za blisko...

09-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama