Zbiórka dla OSP Międzylesie. Powoli, powoli i jest 44% Pomagamy!!!

wtorek 26 maja 2020

Eweliny, Jana, Pawła

reklama

OSP Malanów wygrywa Turniej Drużyn OSP gm. Malanów

OSP Malanów wygrywa Turniej Drużyn OSP gm. Malanów - fot. malanow.pl
fot. malanow.pl 

W sobotę 8 lutego br. w Sali sportowej w Malanowie odbył się Gminny Turniej Drużyn OSP w Halowej Piłkę Nożną. Organizatorem zawodów był Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Malanowie we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Malanowie.

Punktualnie o godz. 9:00 uroczystego otwarcia imprezy dokonali wspólnie Ireneusz Augustyniak – wójt gminy Malanów oraz Piotr Stawicki – prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Malanowie. Chwilę później 6 zespołów, które przystąpiły do rozgrywek zostało podzielonych w wyniku losowania na 2 grupy.

reklama

Po zakończeniu fazy grupowej dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów. Zwycięzcy półfinałów OSP Malanów oraz OSP Kotwasice spotkali się w meczu finałowym, a przegrani w meczu o III miejsce. Wszystkie mecze fazy finałowej były niezwykle zacięte i wyrównane. Ostatecznie z końcowego tryumfu cieszyli się zawodnicy OSP Malanów, którzy tym samym powtórzyli sukces z poprzedniego roku. 

Mecz o III miejsce
OSP Targówka – OSP Grąbków 3:3 (k. 3:4)

Finał
OSP Malanów – OSP Kotwasice 2:1

reklama

Po zakończeniu meczu finałowego najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe medale, dyplomy i puchary. Wyróżniono także króla strzelców turnieju (Kacper Koszela z OSP Grąbków) oraz najlepszego bramkarza (Szymon Kamiński z OSP Malanów). Dekoracji dokonali wspólnie Ireneusz Augustyniak – wójt gminy Malanów oraz Mariusz Zając – wiceprezes ds. młodzieży Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Malanowie.

źródło OSIR Malanów

Podobne artykuły

OSP Malanów organizuje zbiórkę złomu.

OSP Malanów organizuje zbiórkę złomu.

22 maj.
OSP Malanów oferuje pomoc seniorom z gminy

OSP Malanów oferuje pomoc seniorom z gminy

16 mrz.
Druhowie z OSP Kotwasice podsumowali miniony...

Druhowie z OSP Kotwasice podsumowali miniony rok. W...

9 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama