sobota 23 stycznia 2021

Fernandy, Jana, Rajmundy

reklama

Drużyna z Kun najlepsza w Turnieju Piłki Nożnej OSP w gm. Władysławów

Drużyna z Kun najlepsza w Turnieju Piłki Nożnej OSP w gm. Władysławów - fot. UG Władysławów
fot. UG Władysławów 

Pięć drużyn stanęło do rywalizacji w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych w gm. Władysławów. Rywalizację wygrała reprezentacja jednostki z Kun, która jednocześnie była gospodarzem piłkarskich zawodów.

W niedzielę, tj. 9 lutego 2020 r., sala sportowa w Szkole Podstawowej w Kunach już od rana wypełniona była sportowymi emocjami. Do piłkarskiej rywalizacji przystąpiły drużyny z OSP Chylin, OSP Jabłonna, OSP Kuny, OSP Władysławów i OSP Wyszyna. Gra na boisku była pełna emocji, ale też sportowej walki w dobrej atmosferze. Wszyscy druhowie udowodnili, że z piłką radzą sobie równie dobrze, jak z wyjazdami do pożarów.

reklama

O wynikach turnieju zadecydowały punkty zebrane przez poszczególne drużyny podczas wszystkich przeprowadzonych meczów. Najlepsi okazali się gospodarze, czyli reprezentacja OSP Kuny, a kolejne miejsca zajęły drużyny z Chylina oraz Wyszyny. Z rąk Wójt Gminy Elżbiety Klanowskiej, Komendanta Gminnego OSP Witolda Dębińskiego oraz członków Gminnego Zarządu OSP Mirosława Janiaka i Roberta Szkudlarka zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe, okazałe puchary z podziękowaniami i życzeniami dalszych sukcesów sportowych. Podziękowania za udział w turnieju powędrowały także do piłkarzy – strażaków ochotników z Władysławowa i Jabłonnej.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za sportowe emocje!

żródło: UG Władysławów

Podobne artykuły

Druhowie z OSP Chylin włączeni do Krajowego...

Druhowie z OSP Chylin włączeni do Krajowego Systemu...

19-10-2020
Walczyli o puchar Wójta Gminy Władysławów

Walczyli o puchar Wójta Gminy Władysławów

29-09-2020
Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali...

Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali życie...

22-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama