niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

Turek i Tuliszków otwierają "Orliki". Są jednak ograniczenia w korzystaniu z obiektów

Turek i Tuliszków otwierają
 

Wszystkie trzy "Orliki" znajdujące się na terenie miasta Turek są ponownie otwarte.  Także gmina Tuliszków otwiera obiekty sportowe w tym „Orlik” przy ul. Nortowskiej oraz Stadion Miejski.

Orliki w Turku ponownie otwarte jednak z ograniczeniami. Ustalono limit uczestników na każdym boisku, tj. 6 osób plus osoba prowadząca zajęcia. Limit dotyczy jedynie osób korzystających z obiektu. Nie dotyczy on osób niezbędnych do jego obsługi. Jeżeli w kompleksie "Orlik" są dwa boiska, możliwe jest uczestnictwo 2 grup po 6 osób jednocześnie.

reklama

Orliki na Osiedlu Wyzwolenia oraz przy ul Broniewskiego będą czynne w godz. od 15.30 do 19.30 a w soboty od godz. 10.00 – na Wyzwolenia oraz od godz 14.30 przy Broniewskiego do 19.30. W niedziele orliki zamknięte.  Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 będzie czynny od 13.00 do 15.00 a w soboty od 10.00 do 13.00. Niedziela orlik nieczynny.

Od środy 6 maja br. także gmina Tuliszków znosi zakaz korzystania z obiektów sportowych. Zostanie otwarte boisko „ORLIK” przy ulicy Nortowskiej w Tuliszkowie oraz Stadion Miejski w Tuliszkowie. Obiekty będą dostępne wyłącznie dla klubów sportowych z pewnymi ograniczeniami.

Podobnie jak w Turku na terenie obiektów sportowych w Tuliszkowie będzie mogło przebywać maksymalnie 6 zawodników plus trener, a na korcie tenisowym 2 osoby. Trening będzie mógł odbywać się  bez obowiązku noszenia maseczki na twarzy, ale na terenie uruchomionych obiektów będą obowiązywały wszystkie ograniczenia dotyczące min. dystansu między poszczególnymi osobami. Orlik będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 21.00 Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja telefoniczna wszystkich obiektów.

reklama

O możliwości korzystania z obiektu decyduje jego obsługa oraz opiekun/trener grupy. Korzystający mają obowiązek dezynfekcji  zarówno przy wejściu, jak i wyjściu z obiektu.

Źródło: UM Turek, UGiM Tuliszków

Turek i Tuliszków otwierają

Podobne artykuły

Orlik i Biblioteka Publiczna w Dobrej otwarte

Orlik i Biblioteka Publiczna w Dobrej otwarte

12 maj.
X Edycja Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2019 w...

X Edycja Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2019 w...

12-05-2019
Słodków: Turniej piłkarski Old-Boy o puchar...

Słodków: Turniej piłkarski Old-Boy o puchar wójta...

15-10-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama