niedziela 01 sierpnia 2021

Jarosława, Justyny, Nadziei

17°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Egzamin karateków na stopnie szkoleniowe kyu

Egzamin karateków na stopnie szkoleniowe kyu
 

W dniu 19 czerwca w hali Sportowo Widowiskowej w Turku odbył się pierwszy w tym roku egzamin na stopnie szkoleniowe kyu. W egzaminie uczestniczyło 91 karateka trenujących w sekcjach kyokushin karate. Test egzaminacyjny został przeprowadzony zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji Karate w Tokio.

Najmłodszy zdający miał 5 lat ,a najstarszy +60 co podniosło rangę tego wydarzenia i udowadniało, że w tym sporcie nie ma żadnych barier wiekowych. Podczas egzaminu uczestnicy wykazali się testem sprawnościowym, technicznym i zaliczyli walki kontaktowe w zależności od wieku i umiejętności z osobami nie uczestniczącymi w egzaminie.

reklama

Komisję egzaminacyjną z ramienia Okręgowego Związku Karate stanowili posiadacze czarnych pasów Daniel Pakuła 3 dan, Waldemar Mila 1 dan, Robert Łajdecki 1 dan, Tomasz Stankiewicz 1 dan i Przewodniczący Dariusz Jasiakiewicz 5 dan. Dla wszystkich zdających szacunek ,że pomimo przeciwności związanych z koronawirusem dali radę w tym trudnym okresie dla nas wszystkich.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Turek: Ósmoklasiści z dobrą średnią w...

Turek: Ósmoklasiści z dobrą średnią w egzaminach....

7 lip.
Udanym turniejem w Starachowicach zawodnicy...

Udanym turniejem w Starachowicach zawodnicy KSiSW...

22 czerw.
Turniej Pierwszego Kroku w Malanowie

Turniej Pierwszego Kroku w Malanowie

19 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama