środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Stypendia sportowe dla zawodników Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku

Stypendia sportowe dla zawodników Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku
 

W dniu 26 czerwca w sali Miejskiego Domu Kultury w Turku nastąpiło wręczenie stypendiów sportowych dla najlepszych karateków z Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku.

Stypendia przyznano zawodnikom, którrzy wywalczyli najwyższe miejsca na podium podczas Mistrzostw, Polski, Pucharu Polski, Turniejów Międzynarodowych, Ogólnopolskich i Mistrzostw Wielkopolski czy Turniejach kwalifikacyjnych do Mistrzostw Europy zarówno w konkurencji full kontakt karate jak i kata.  Wśród wyróżnionych znalazło się 12 zawodników a byli to : Norbert Piechota, Kamil  Sobczak, Wojciech Gadomski, Bartosz Waberski, Oliwia Pawlaczyk, Marcel Rosiak, Nikola i Martyna Stankiewicz, Mikołaj Buchelt, Marcel Kotfas, Marcel Filipowicz i Aleksandra Figurska.

reklama

Podziękowania otrzymał również trener Dariusz Jasiakiewicz, który niebawem będzie obchodził jubileusz 40 lat treningów . W imieniu Burmistrza Turku stypendia wręczali radny miejski Paweł Kwiatkowski i Aleksandra Purcel. Korzystając z okazji zapraszamy na bezpłatne zajęcia sportowo - rekreacyjne w okresie wakacji dla dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu karate kyokushin, judo i kickboxingu oraz nowość aikido. 

materiał prasowy nadesłany

Stypendia sportowe dla zawodników Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku

Podobne artykuły

Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai  Karate EKO

Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai Karate EKO

14 wrz.
Nauka popłaca! Dokładnie 464 najlepszych...

Nauka popłaca! Dokładnie 464 najlepszych uczniów...

12 wrz.
Zawodnicy KSiSW na zgrupowaniu kadry w Poznaniu

Zawodnicy KSiSW na zgrupowaniu kadry w Poznaniu

3 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama