piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Drużyny Tura 1921 Turek nie zwalniają tempa. W sobotę rozegrano dwa sparingi.

Drużyny Tura 1921 Turek nie zwalniają tempa. W sobotę rozegrano dwa sparingi. - fot. Tur 1921 Turek
fot. Tur 1921 Turek 

Drużyny juniora i trampkarza Tur 1921 Turek rozegrały w sobotę tj. 4 lipca br. o godz. 10:00 dwa sparingi. Wysoka wygrana oraz porażka to bilans sobotnich spotkań z drużynami KKS 1925 Kalisz.

Sparing Junior B1 to już piąte spotkanie kontrolne w tym roku. Krótko mówiąc sparing numer pięć na czwórkę ponieważ zwycięskim wynikiem 4:0 zakończyło się spotkanie z drużyną KKS Kalisz B2

reklama

- Zagraliśmy dzisiaj bardzo przeciętne spotkanie. Mimo to stworzyliśmy dużo klarownych sytuacji bramkowych. Wynik mógł być wyższy, jednak to nie jest na ten moment istotne. Nie ustrzegliśmy się prostych błędów w obronie i nad tym musimy szczególnie pracować. Mam nadzieję że do końca następnego tygodnia nasza pełna kadra będzie już znana. I skupimy się na zgrywaniu poszczególnych formacji -  podsumował spotkanietrener Maliński.

Tur Turek – KKS Kalisz 4:0
1:0 Filip Litwin (Testowany2)
2:0 Testowany 2 (Filip Litwin)
3:0 Testowany1 ( Kacper Kałużny)
4:0 Testowany 1 (Kacper Kałużny)

Skład : Jarek – Oleksy Czapnik Adamczyk Jacaszek Staszak Tomczyk Cieślak Testowany1 Skopiński Tomaszak oraz Testoawany3 – Zioła Litwin Krotowski Kałużny Testowany 2, Altman.

reklama

Trampkarz C1 Tur 1921 Turek ulegają w drugim ze spotkań KKS 1925 Kalisz

Kolejny sparing za nami dziś przegrywamy 7-2 z Akademia Piłkarska KKS Kalisz. Mecz rozegrano systemem 3×30. Dużo lepsza gra niż w poprzednich meczach, warto dodać że po 60 kilku minutach był wynik 2-2, niestety końcówka należała do rywali, którzy strzelili jeszcze 5 bramek. Gole zdobyli Nikodem Walczykowski, Oliwier Szczesiak. - Mimo porażki udało poprawić się wiele aspektów gry i z wiarą, że idziemy w dobrą stronę pracujemy dalej - podsumowują szkoleniowcy Tura. Organizatorzy, trenerzy oraz zawodnicy dziękujom gościom z Kalisza za mecz na wysokim poziomie.

źródło / foto: Tur 1921 Turek

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek wygrywa w I Turnieju im. Mariana...

Tur 1921 Turek wygrywa w I Turnieju im. Mariana...

3 sierp.
Intensywny weekend drużyn Tura 1921 Turek.

Intensywny weekend drużyn Tura 1921 Turek.

27 lip.
I Turniej im. Mariana Donarta - Keeza Cup 2020...

I Turniej im. Mariana Donarta - Keeza Cup 2020 już w...

23 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama