środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

Tur 1921 Turek remisuje bezbramkowo ze Zniczem Władysławów

Tur 1921 Turek remisuje bezbramkowo ze Zniczem Władysławów
 

W szóstym sparingu Tur 1921 Turek remisuje bezbramkowo z seniorami Znicza Władysławów 0:0. Wg opinii trenera Malińskiego wynik spotkania jest sprawiedliwy i odzwierciedla to co działo się podczas wtorkowego sparingu z drużyną z Władysławowa.

- Myślę, że remis w tym spotkaniu jest sprawiedliwym rozstrzygnięciem. My lepiej operowaliśmy piłką, kultura gry była po naszej stronie, jednak to Znicz miał więcej dogodnych sytuacji bramkowych. Tak naprawdę wynik mógł równie dobrze brzmieć 3:3, jednak znakomicie prezentowali się dziś bramkarze zarówno w naszej drużynie Kamil Ślusarek (m.in obroniony rzut karny) i Filip Jarek oraz Oskar Tygielski, który strzegł bramki Znicza. Były fragmenty naprawdę fajnej gry, ale przytrafiły się nam również koszmarne błędy. Jednak ogólnie jestem zadowolony z wszystkich zawodników, którzy dzisiaj stawili czoła seniorskiej drużynie. Na szczególne wyróżnienie w tym spotkaniu obok wcześniej wymienionych bramkarzy na pewno zasłużyli Tobiasz Adamczyk oraz Patryk Cieślak - powiedział po meczu trener Maliński.

reklama

Skład:
Ślusarek - Altman Adamczyk Czapnik Jacaszek Staszak Pietraszek Tomczyk Cieślak Testowany1 Tomaszak oraz Jarek - Zioła Kosakowski Kałużny Krotowski Oleksy Warzych Litwin Skopiński Testowany2.

źródło/foto: Tur 1921 Turek

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek wygrywa w I Turnieju im. Mariana...

Tur 1921 Turek wygrywa w I Turnieju im. Mariana...

3 sierp.
Intensywny weekend drużyn Tura 1921 Turek.

Intensywny weekend drużyn Tura 1921 Turek.

27 lip.
I Turniej im. Mariana Donarta - Keeza Cup 2020...

I Turniej im. Mariana Donarta - Keeza Cup 2020 już w...

23 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama