czwartek 29 lipca 2021

Marty, Konstantego, Olafa

21°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Tur 1921 Turek remisuje bezbramkowo ze Zniczem Władysławów

Tur 1921 Turek remisuje bezbramkowo ze Zniczem Władysławów
 

W szóstym sparingu Tur 1921 Turek remisuje bezbramkowo z seniorami Znicza Władysławów 0:0. Wg opinii trenera Malińskiego wynik spotkania jest sprawiedliwy i odzwierciedla to co działo się podczas wtorkowego sparingu z drużyną z Władysławowa.

- Myślę, że remis w tym spotkaniu jest sprawiedliwym rozstrzygnięciem. My lepiej operowaliśmy piłką, kultura gry była po naszej stronie, jednak to Znicz miał więcej dogodnych sytuacji bramkowych. Tak naprawdę wynik mógł równie dobrze brzmieć 3:3, jednak znakomicie prezentowali się dziś bramkarze zarówno w naszej drużynie Kamil Ślusarek (m.in obroniony rzut karny) i Filip Jarek oraz Oskar Tygielski, który strzegł bramki Znicza. Były fragmenty naprawdę fajnej gry, ale przytrafiły się nam również koszmarne błędy. Jednak ogólnie jestem zadowolony z wszystkich zawodników, którzy dzisiaj stawili czoła seniorskiej drużynie. Na szczególne wyróżnienie w tym spotkaniu obok wcześniej wymienionych bramkarzy na pewno zasłużyli Tobiasz Adamczyk oraz Patryk Cieślak - powiedział po meczu trener Maliński.

reklama

Skład:
Ślusarek - Altman Adamczyk Czapnik Jacaszek Staszak Pietraszek Tomczyk Cieślak Testowany1 Tomaszak oraz Jarek - Zioła Kosakowski Kałużny Krotowski Oleksy Warzych Litwin Skopiński Testowany2.

źródło/foto: Tur 1921 Turek

Podobne artykuły

Plany na rozwój MGKS Tur 1921 Turek, czyli...

Plany na rozwój MGKS Tur 1921 Turek, czyli...

11 lip.
Nowy Zarząd Tura 1921 Turek. Poszwa zastępuje...

Nowy Zarząd Tura 1921 Turek. Poszwa zastępuje...

28 czerw.
Podsumowanie rundy wiosennej orlików Tura 1921...

Podsumowanie rundy wiosennej orlików Tura 1921 Turek

27 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama