wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

UKS "Sprinter" Słodków w finale Nestle CUP w Poznaniu

UKS
fot. UKS Sprinter Słodków 

W ubiegły piątek, 7 sierpnia, młodzież z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sprinter” Słodków, brała udział w finale wojewódzkim Nestle CUP w Poznaniu. Każdy z podopiecznych klubu pokazał się podczas zawodów z jak najlepszej strony uzyskując bardzo dobre wyniki.

Pucharowe zawody odbyły się w ramach akcji „Lekkoatletyka dla każdego”. Po zmaganiach z upałem oraz przeciwnikami, zawodnicy ze Słodkowa wrócili do domów z w dobrym nastroju oraz jednym medalem Roberta Kubki w rzucie piłeczką palantową, który z wynikiem 45,50 zajął drugie miejsce. Warto dodać, że Robert był najmłodszym zawodnikiem konkursu.

reklama

Czworo zawodników pobiło swój życiowy rekord. Zuzanna Kaźmierczak w biegu na 600 metrów dystans pokonała w czasie 1:51,42. Bartosz Rzempołuch w biegu na 300 metrów uzyskał czas 46,31, a Kacper Zając 100 metrowy dystans przebiegł w czasie 13,05, a Katarzyna Glapa w skoku w dal 4,01. W konkurencji skok w dal wzięła udział również Wiktoria Kaźmierczak - 4,34, Oliwia Budka bieg na 100 metrów pokonała w czasie 15,87, a Mateusz Kałużny piłeczką palantową rzucił 34 metry.

Podobne artykuły

Pięć medali dla UKS Skoczek Władysławów na...

Pięć medali dla UKS Skoczek Władysławów na...

23 wrz.
Medale dla UKS Sprinter Słodków na...

Medale dla UKS Sprinter Słodków na Mistrzostwach...

23 wrz.
Srebro i brąz dla dla sportowców z gminy...

Srebro i brąz dla dla sportowców z gminy Władysławów

7 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama