wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Okres przygotowawczy Tura 1921 Turek zakończony. W niedzielę pierwszy sprawdzian w Lidze Wojewódzkiej

Okres przygotowawczy Tura 1921 Turek zakończony.  W niedzielę pierwszy sprawdzian w Lidze Wojewódzkiej
 

W środę 19 sierpnia Tur 1921 Turek zakończył blisko dwumiesięczny okres przygotowawczy do Wielkopolskiej Ligi Wojewódzkiej. Zawodnicy Tura rozegrali kilkanaście sparingów oraz uczestniczyli w turniejach w tym na własnym boisku w I Turniej im. Mariana Donarta Keeza Cup.

W związku z przerwą pandemiczną tak jak inne kluby, drużyny Tura 1921 Turek nie mogli rywalizować przez blisko 3 miesiące w spotkaniach ligi okręgowej. Okres ten nie poszedł jednak na marne. Zawodnicy Tura wykorzystali go nader aktywnie biorąc udział w w wielu sparingach i turniejach. Okres przygotowawczy do zbliżającego się sezonu został zakończony. Awans do I Liigi Wojewódzkiej sprawił, że kolejny sezon to rywalizacja z zespołami na dużo wyższym poziomie niż w lidze okręgowej. Biorąc pod uwagę te czynniki celem okresu przygotowawczego niezależnie od wyników było grać jak najwięcej i z jak najlepszymi zespołami. Stąd tez odbyły się sparingi z GKS-em Bełchatów, Widzewem Łódź, czy tez z zespołami z czołówki ligi wojewódzkiej - Górnikiem Konin, Oranje Konin.

reklama

Łącznie rozegrano 12 sparingów, oraz 9 meczów turniejowych. Był to dość intensywny okres, który miejmy nadzieje zaprocentuje w dalszej przyszłości. Już w niedziele zespół Tura złożony z chłopców rocznika 2006/2007 plus 2 chłopców 2008, rozpoczyna swoją przygodę w lidze wojewódzkiej. O godzinie 11.00 na stadionie 1000-lecia w Turku nasz zespół podejmie Górnika Kłodawa.

źródło / fot.: Tur 1921 Turek

Podobne artykuły

Porażka Tura 1921 Turek C1 na wyjazdowym...

Porażka Tura 1921 Turek C1 na wyjazdowym spotkaniu w...

z wczoraj
Orliki Tura 1921 Turek pokonują GKS Orzeł Kawęczyn

Orliki Tura 1921 Turek pokonują GKS Orzeł Kawęczyn

20 wrz.
Tur 1921 Turek ogłasza nabór dzieci z rocznika...

Tur 1921 Turek ogłasza nabór dzieci z rocznika...

17 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama