poniedziałek 18 stycznia 2021

Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

reklama

Junior młodszy Tura 1921 Turek zakończył okres przygotowań. Pierwszy mecz w niedzielę.

Junior młodszy Tura 1921 Turek zakończył okres przygotowań. Pierwszy mecz w niedzielę.
 

Drużyna Juniora Młodszego Tura 1921 Turek jako pierwszy zespół w klubie wróciła do treningów po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Juniorzy wznowili przygotowania 11 maja (jeszcze w grupach 6 osobowych) i kontynuowali je bez żadnej przerwy do zeszłej niedzieli kiedy w ostatnim ze sparingów zremisowali 1:1 z Górnikiem Konin..

W okresie przygotowań Junior Młodszy Tura 1921 Turek rozegrała 18 meczy sparingowych, w tym 3 w ramach I Turnieju im. Mariana Donarta. Dziesięć z nich młodzi turkowianie rozstrzygnęli na swoją korzyść, zanotowali 4 remisy oraz 4 razy schodzili z boiska pokonani. Bilans to 62 zdobyte i 30 straconych bramek.

reklama

- Był to raczej najdłuższy okres przygotowawczy jaki przyszło nam w życiu przejść. Z racji tego że, budowaliśmy ten zespół z dwóch ekip, postawiliśmy na dużą ilość sparingów aby wszystkie tryby w maszynie sie odpowiednio dotarły. Co ważne zespół z każdym treningiem i z każdym spotkaniem wyglądał co raz lepiej co na pewno cieszy. Jestem naprawdę dumny z moich zawodników, za prace jaką włożyli w prawie czteromiesięczne przygotowania. Mam nadzieję ,że ich wysiłek zaoowcuje w rozgrywkach ligowych. Dużym dodatkiem do naszej drużyny jest niewątpliwie "transfer last minute" trenera Grzelaka , wniesie on powiew świeżości w zespół i troszkę inne spojrzenie na co niektóre aspekty gry - podsumował trener Maciej Maliński

Pierwsze spotkanie ligowe Juniora Młodszego Tura 1921 Turek w najbliższa niedziele o 16:00 w Środzie Wielkopolskiej, gdzie zmierzy się z KS Polonia.

Podobne artykuły

Julia Bartczak z  powołana na konsultacje do...

Julia Bartczak z powołana na konsultacje do kadry...

04-12-2020
Piłkarze Tura 1921 Turek na testach w Warcie...

Piłkarze Tura 1921 Turek na testach w Warcie Poznań...

04-12-2020
Tur 1921 Turek ogłasza nabór dzieci z rocznika...

Tur 1921 Turek ogłasza nabór dzieci z rocznika...

02-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama