środa 20 stycznia 2021

Fabioli, Miły, Sebastiana

reklama

Wakacje zawodników UKS Judo Tuliszków

Wakacje zawodników UKS Judo Tuliszków
 

"Wakacje z Judo", pod takim hasłem już kilka lat tuliszkowski klub Judo i Akrobatyki Sportowej organizuje dla dzieci, młodzieży i dorosłych zajęcia sportowe oraz wycieczki podczas dni wolnych od szkoły. Ten rok, zapewne był wyjątkowy, wyjątkowy z racji sytuacji w Polsce, mimo wielu wytycznych  klub podjął się pracy, aby w sposób atrakcyjny i bezpieczny organizować uczestnikom spędzenie wolnego czasu.

Dzieci i młodzież z GiM w Tuliszkowie na początku wakacji udała się do Energylandii, gdzie 100- osobowa grupa spędziła atrakcyjnie czas w największym parku rozrywki w Polsce i  bawiła się świetnie w strefach m.in.: Bajkolandia, Strefa familijna, Strefa ekstremalna, Water Park, Smoczy Gród. Po Energylandii klub organizował obóz sportowo – rekreacyjny w Mielnie, w  obozie uczestniczyło trzydzieści osób,. Każdego dnia odbywały się zajęcia sportowe z akrobatyki sportowej i judo z podziałem na grupy, oprócz treningów odbywały się także zajęcia na plaży, gdzie grano w piłkę siatkową, ringo czy kąpano się w morzu. 

reklama

Kolejnymi atrakcjami były wycieczki do Wrocławia i Łodzi, we Wrocławiu czekał na uczestników park trampolin Go Jump, ścianki wspinaczkowe i strefa powietrzna czyli dmuchane zjeżdżalnie a w Łodzi park trampolin Saltos, laserowy paintball oraz Manufaktura.

Oprócz tych wycieczek przez całe wakacje prowadzono specjalistyczne zajęcia Akrobatyki Sportowej, gdzie pod okiem trenera gimnastyki sportowej doskonalono umiejętności gimnastyczne i akrobatyczne, dodatkowo w sierpniu odbywały się zajęcia sportowo - rekreacyjne dla dzieci w wieku 5 - 10 lat oraz treningi Judo powyżej 10 roku życia. W trakcie wakacji klub organizował obóz dochodzeniowy dla zawodników klubu ale była także okazja do wspólnego treningu z dziećmi z prowadzącym obóz, Marianem Tałajem, medalistą Igrzysk Olimpijskich.

Wszystkie atrakcje były prowadzone dzięki wsparciu Burmistrza GiM w Tuliszkowie, p. Krzysztofa Romana, sponsora klubu, p. Jakub Kowalczyka, firma IzoSerwis oraz Ministerstwu Sportu, za co serdecznie dziękujemy.
W tegorocznej edycji wakacji z Judo, wzięło udział ok. 240 osób. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w zajęciach jak i wycieczkach, cieszymy się, że tak wiele osób nam zaufało. 

reklama

Prezes klubu - Michał Gaj
materiał prasowy nadesłany
 

Podobne artykuły

Tytuł najlepszego karateki Wielkopolski 2020...

Tytuł najlepszego karateki Wielkopolski 2020 dla...

18 st.
Turniej

Turniej "Samuraja" w gminnych sekcji KSiSW

4 st.
Noworoczny Turniej Najmłodszych w KSiSW

Noworoczny Turniej Najmłodszych w KSiSW

30-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama