wtorek 20 kwietnia 2021

Agnieszki, Amalii, Czecha

10°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda na kolejne dni »
reklama

Zawodnicy KS Judo Turek i GKS Kasztelani Brudzew na obozie w Łazach

Zawodnicy KS Judo Turek i GKS Kasztelani Brudzew na obozie w Łazach
 

Łazy 2020 16-23.08 3 kluby judo GKS Kasztelania Brudzew, KS JUDo Turek, KS Gwardia Piła spotkały się na wspólnym zgrupowaniu.  Po długiej podróży , rozlokowaniu, czynnościach organizacyjnych nie mogliśmy odmówić naszym uczestnikom szaleństwa w wesołym miasteczku ( zabawa trwała aż do 23:00  atrakcje ufundowane zostały przez Krzysztofa Walkowskiego . 

Pobudka 7:00, poranny rozruch 7:30 śniadanie i zaczynamy ciężką pracę. Grupa starsza zajęcia z elementami MMA (prowadzi trener  Dawid Ziembikiewicz KS Gawardai Piła oraz Zygmunt Ziembikiewicz) grupa młodsza w tym czasie pracuje ale umysłowo na zajeciach j. angielskiego (prowadzi Agata Kujawa). Następnie zmiana starsi będą podnosić swoje umiejętności językowe a młodsi wylewać pot na maci epod okiem trenera Marka Kujawy. Po obiedzie drugi blok treningowy następnie plażowanie i wieczorem Wesołe Miasteczko.  

reklama

każdy dzień na naszych obozach pełen jest licznych atrakcji . Poza treningami , rozgrywki palanta na plaży , chrzest nowych obozowiczów „ Wyzwanie Maczugi” , zabawa w wesołym miasteczku , nocne szkolenie Avengers - kino na macie , podchody tematyczne „ Poszukiwanie Kamieni Nieskończoności”, turnieje gier Xbox. Oprócz stałych atrakcji nasi obozowicze mieli możliwość brać udział w wyjątkowych atrakcjach fakultatywnych : Mielno Off-road - Tor i Wypożyczalnia Buggy, Cross, Quad. Brudne dzieci to dzieci szczęśliwe !!! My  pobiliśmy rekord szczęścia i radości ale WARTO BYŁO !!!. Kurz , brud mieliśmy wszędzie : na twarzy ,we włosach , w nosie ,na rękach i nogach ale ilość brudu oddała idealnie wyjątkowość i atrakcyjność trasy .Po rajdach w terenie Radość wymalowana na twarzy naszych obozowiczów długo nie znikała a nawet pojawiły się łzy szczęścia z komentarzem ".. spełniły się moje marzenia". 
 
Paintball Koszalin z Koshaolin Paint po rajdach w tumanach kurzu nadszedł czas na czołganie w lesie , szturmowanie , atakowanie bazy przeciwnika a wszystko to w klimacie latających kulek z farbą. Niesamowita adrenalina ale liczne ordery po bitwach w postaci siniaków :)Swoją skutecznością i walecznością na uznanie instruktorów zasłużyła Ola Idziak która eliminowała swoich kolegów oraz trenera z dziecinną łatwością 

Park Wodny Koszalin po wyczerpujących treningach, licznych atrakcjach nadszedł czas na relaks w koszalińskim aquaprku . Nasi uczestnicy spędzili przyjemny relaks w jacuzzi , basenach , zjeżdżalniach .Po pobycie w p[arku wodnym udalismy się na wstawę FIGUR Metalowych która sprawiła wiele radości i wywarła ogromne wrażenie szczególnie na naszych najmłodszych uczestnikach.

Wybór SUPEROBOZOWICZA stał się już tradycją na naszych obozach . Wyróżniamy wyjątkowe osoby które są wzorem na treningach , wzorem kultury osobistej oraz wspaniałymi przyjaciółmi. SUPEROBOZOWICZ 2020 - 1.Kamil Gońka ( bon 300 zł )  2.Czarek Kaźmierczak ( karnet na zjazdy na obozie zimowym )  3.Paweł Szamałek ( wycieczka klubowa) 

Dziękujemy trenerom z KS Gwardia Piła Dawid Ziembikiewicz oraz Zygmunt Ziembikiewicz za atrakcyjne treningi i pomoc w realizacji tak udanego obozu.. Dziękujemy  również sponsorom : Krzysztof Walkowski , Ewelina Gońka , Leszek Sochacki Monika Jancy-Sochacka Renata Drabina Tomasz Świniarski Błażej Rosicki 
Izabela Rosicka  GKS Kasztelania Brudzew Marcin Szymański dzięki których hojności dzieci miały wiele wyjątkowych atrakcji.

reklama

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk na...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk na...

06-09-2020
Wakacje zawodników UKS Judo Tuliszków

Wakacje zawodników UKS Judo Tuliszków

27-08-2020
UKS Judo Tuliszków rozpoczęło przygotowania do...

UKS Judo Tuliszków rozpoczęło przygotowania do sezonu

10-08-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama