niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Weź udział w charytatywnych sportowych akcjach dla Łukasza

Weź udział w charytatywnych sportowych akcjach dla Łukasza
 

Stowarzyszenie „Edukacja Kultura Sport w Słodkowie” zaprasza na dwie charytatywne imprezy, podczas których zbierane będą pieniądze dla potrzebujących.

Już w sobotę, 12 września, o godzinie 16.00, na Orliku w Słodkowie, odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Gramy dla Łukasza”. Celem imprezy jest zbiórka pieniędzy dla Łukasza Derbicha - byłego zawodnika Miejskiego Klubu Sportowego Tur Turek, Ruchu Chorzów oraz Cracovii Kraków. Organizatorzy zapraszają nie tylko sympatyków piłki nożnej, ale także osoby chcące wesprzeć kolegę.

reklama

Kolejną szlachetną akcją Stowarzyszenia, tym razem dla chorej mieszkanki Słodkowa Kolonii, będzie Charytatywny Biega na 5 i 10 kilometrów. Impreza odbędzie się w sobotę, 20 września. Zbiórka w lesie w Albertowie (dawna Dębina) planowana jest na godzinę 9.30, a start biegu na 10.00. By wziąć udział w wydarzeniu należy wpłacić minimum 20 złotych wpisowego. Po biegu o organizatorzy zapraszają na ciepły posiłek. Zapisy do oby akcji pod numerem telefonu 607 711 123 do 18 września.

Podobne artykuły

Biegli i maszerowali ku czci Żołnierzy...

Biegli i maszerowali ku czci Żołnierzy Wyklętych w...

19 wrz.
Co warto wiedzieć przed zakupem butów...

Co warto wiedzieć przed zakupem butów trekkingowych...

15 wrz.
Kadetki UKS Piątka Turek zdobywają Warszawę!...

Kadetki UKS Piątka Turek zdobywają Warszawę!...

7 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama