piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Pierwsze regaty Armor Sailing Windsurfing School już w niedzielę!

Pierwsze regaty Armor Sailing Windsurfing School już w niedzielę!
 

Już w najbliższą niedzielę, 20 września pierwsze regaty na Zbiorniku Przykona. Do udziału w zabawie zaprasza Armor Sailing Windsurfing School.

Regaty to zawody sportowe prowadzone na wodzie lub lodzie przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu. W przypadku niedzielnego wydarzenia wziąć udział mogą wszystkie rodzaje łódek. Dla osób, które łódki nie posiadają, Armor Sailing oferuje wypożyczenie sprzętu, m.in. twixx, F18 czy duże katamarany, a także omegi, 470 oraz 505.

reklama

Jak wygląda program regat? Od 9:30 do 11:00 będzie można wypożyczyć sprzęt. Równo o 10:00 odbędzie się spotkanie przygotowawcze, zaś o 12:00 oficjalnie rozpoczynają się zawody. Potrwają one dwie godziny – do 14:00. Regaty przebiegać będą według modelu olimpijskiego, czyli pierwszy start będzie miał miejsce równo w południe z 5-minutową procedurą startową, a wszystkich rund będzie tyle ile się uda przez te dwie zaplanowane godziny.

Koszty udziału wynoszą 40zł wpisowych od uczestnika. Każdy kolejny członek załogi to tylko 20zł od osoby. Organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody dla wszystkich uczestników.

Wraz z Armor Sailing Windsurfing School zachęcamy do wykorzystania siły wrześniowego wiatru i przybycia za dwa dni nad zbiornik w Przykonie!

Pierwsze regaty Armor Sailing Windsurfing School już w niedzielę!

Podobne artykuły

Wrzesień pożegnamy aktywnie! Przed nami weekend...

Wrzesień pożegnamy aktywnie! Przed nami weekend...

23 wrz.
Nie daj się jesiennej chandrze! Aktywny weekend...

Nie daj się jesiennej chandrze! Aktywny weekend w...

16 wrz.
Póki lato trwa... Wrześniowe regaty na...

Póki lato trwa... Wrześniowe regaty na zbiorniku w...

8 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama