poniedziałek 27 września 2021

Damiana, Mirabeli, Wincentego

19°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Zawodniczki UKS Judo Tuliszków walczyły w Pucharze Polski Juniorów Młodszych

Zawodniczki UKS Judo Tuliszków walczyły w Pucharze Polski Juniorów Młodszych
 

27 września zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie wzięli udział w Pucharze Polski Juniorów Młodszych w Piasecznie. W Pucharze Polski wystartowała Natalia Poprawska i Julia Kocimska.

Po długiej przerwie w startach i ograniczonych przygotowaniach do sezonu był to pierwszy start zawodników, start Juli Kocimskiej w wyższej kategorii wiekowej i przygotowania do Mistrzostw Polski Młodzików można uznać za udany, ostatecznie Julia zdobyła brązowy medal, Natalia Poprawska niestety po błędzie technicznym musiała uznać wyższość przeciwniczki z Wrocławia i odpadła w eliminacjach. Start innych zawodników uniemożliwiła choroba.

reklama

Przed zawodnikami kolejne przygotowania i starty w turniejach Okręgowego i Polskiego Związku Judo. Organizatorami imprezy był UKS Ikizama Piaseczno, Polski Związek Judo i GOSiR Piaseczno.

Trener sekcji Michał Gaj
materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na konsultacjach w...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na konsultacjach w...

22 wrz.
Judo Tuliszków na zgrupowaniu kadry...

Judo Tuliszków na zgrupowaniu kadry wojewódzkiej Śląska

30 sierp.
Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu kadry...

16 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama