sobota 15 czerwca 2024

Jolanty, Lotara, Wita

reklama

Walczyli o puchar Wójta Gminy Władysławów

Walczyli o puchar Wójta Gminy Władysławów
 

Wieczorową porą, 25 września 2020 r., na Boisku Orlik we Władysławowie, pomimo deszczowej aury, byliśmy świadkami emocjonujących zmagań piłkarskich, a to za sprawą odbywającego się corocznie Turnieju Piłki Nożnej o puchar Wójta Gminy Władysławów, zorganizowanego przez Urząd Gminy i animatorów Boiska Orlik Bartłomieja Wiśniewskiego i Miłosza Olka. Główna idea turnieju jak zawsze krąży wokół popularyzacji piłki nożnej w lokalnym środowisku i integracji społeczeństwa.

Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 6 drużyn z gminy Władysławów – Orły Chylin, LZS Baszta Wyszyna, Old Boy Wyszyna, OSP Kuny oraz drużyna z Kamionki i Władysławowa.

reklama

Punktualnie o godzinie 20:00 usłyszeliśmy pierwszy gwizdek. Każda z rozgrywek trwała po 10 min., w przypadku równej liczby zdobytych bramek i remisowego wyniku meczu sędzia spotkania Miłosz Olek zarządzał serię rzutów karnych. Zawodnicy pełni sił, energii i dobrego humoru walczyli o każdy strzał do bramki.

W finałowych spotkaniach zawodników dopingowała również Wójt Gminy Elżbieta Klanowska wraz z Radnymi Gminnymi. Po serii pełnych napięcia rozgrywek około godz. 23:00 zwycięskie trzy drużyny – I. LZS Baszta Wyszyna, II. OSP Kuny oraz III. drużyna z Kamionki – otrzymały z rąk Wójt Elżbiety Klanowskiej pamiątkowe puchary z podziękowaniami za udział i życzeniami dalszych sukcesów sportowych.

Turniej dostarczył sporo emocji i wrażeń, a żywiołowy doping zgromadzonych kibiców dodawał ,,smaku” tej dobrze zorganizowanej imprezie piłkarskiej. Wielkie brawa dla wszystkich zawodników za sportową i zaciętą walkę w duchu ,,fair play”!

źródło/fot.: UG Władysławów

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
2
3
4
5
6
7
8
Podobne artykuły
Grupa A na Euro: Niemcy, Szkocja, Węgry,...

Grupa A na Euro: Niemcy, Szkocja, Węgry, Szwajcaria - zapowiedź

z wczoraj
Klub Striker triumfuje na turnieju Young...

Klub Striker triumfuje na turnieju Young Samurai w Inowrocławiu

11 czerw.
Sukcesy tuliszkowskich judoków na...

Sukcesy tuliszkowskich judoków na międzynarodowym turnieju Solanin Cup

11 czerw.
Młodzi tenisiści rywalizowali w Turnieju...

Młodzi tenisiści rywalizowali w Turnieju Akademii "FOREHAND"

10 czerw.
Kibicujmy Polakom na Euro 2024. Wspólne...

Kibicujmy Polakom na Euro 2024. Wspólne oglądanie meczu w turkowskiej...

6 czerw.
Debiut Patryka Szulca w turnieju na zasadach...

Debiut Patryka Szulca w turnieju na zasadach K-1. Półfinał i wielki...

29 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama