wtorek 20 października 2020

Ireny, Kleopatry, Witalisa

reklama

Walczyli o puchar Wójta Gminy Władysławów

Walczyli o puchar Wójta Gminy Władysławów
 

Wieczorową porą, 25 września 2020 r., na Boisku Orlik we Władysławowie, pomimo deszczowej aury, byliśmy świadkami emocjonujących zmagań piłkarskich, a to za sprawą odbywającego się corocznie Turnieju Piłki Nożnej o puchar Wójta Gminy Władysławów, zorganizowanego przez Urząd Gminy i animatorów Boiska Orlik Bartłomieja Wiśniewskiego i Miłosza Olka. Główna idea turnieju jak zawsze krąży wokół popularyzacji piłki nożnej w lokalnym środowisku i integracji społeczeństwa.

Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 6 drużyn z gminy Władysławów – Orły Chylin, LZS Baszta Wyszyna, Old Boy Wyszyna, OSP Kuny oraz drużyna z Kamionki i Władysławowa.

reklama

Punktualnie o godzinie 20:00 usłyszeliśmy pierwszy gwizdek. Każda z rozgrywek trwała po 10 min., w przypadku równej liczby zdobytych bramek i remisowego wyniku meczu sędzia spotkania Miłosz Olek zarządzał serię rzutów karnych. Zawodnicy pełni sił, energii i dobrego humoru walczyli o każdy strzał do bramki.

W finałowych spotkaniach zawodników dopingowała również Wójt Gminy Elżbieta Klanowska wraz z Radnymi Gminnymi. Po serii pełnych napięcia rozgrywek około godz. 23:00 zwycięskie trzy drużyny – I. LZS Baszta Wyszyna, II. OSP Kuny oraz III. drużyna z Kamionki – otrzymały z rąk Wójt Elżbiety Klanowskiej pamiątkowe puchary z podziękowaniami za udział i życzeniami dalszych sukcesów sportowych.

Turniej dostarczył sporo emocji i wrażeń, a żywiołowy doping zgromadzonych kibiców dodawał ,,smaku” tej dobrze zorganizowanej imprezie piłkarskiej. Wielkie brawa dla wszystkich zawodników za sportową i zaciętą walkę w duchu ,,fair play”!

reklama

źródło/fot.: UG Władysławów

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek wysoko pokonuje Wartę Dobrów

Tur 1921 Turek wysoko pokonuje Wartę Dobrów

18 paźd.
Zwycięski sparing trampkarzy Tura 1921 Turek C1...

Zwycięski sparing trampkarzy Tura 1921 Turek C1 ze...

12 paźd.
Tur 1921 Turek - GKS Kasztelania Brudzew 4:8

Tur 1921 Turek - GKS Kasztelania Brudzew 4:8

11 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama