piątek 04 grudnia 2020

Barbary, Hieronima, Krystiana

reklama

Czwartkowe spotkania z lekkoatletyką we Władysławowie

Czwartkowe spotkania z lekkoatletyką we Władysławowie - fot. UG Władysławów
fot. UG Władysławów 

Dobiegł końca projekt pod nazwą „Czwartki Lekkoatletyczne”, który realizowany był przez Uczniowski Klub Sportowy ,,Skoczek” we Władysławowie, zaś sfinansowany przez Wielkopolskie Zrzeszenie LZS ze środków przekazanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Cegiełkę do realizacji ww. projektu dołożyła także Gmina Władysławów.

Przez cały wrzesień młodzi zawodnicy rywalizowali w takich dyscyplinach jak: bieg na 60 m, 300 m, 600 m i 1000 m, skok w dal, skok wzwyż i rzut piłeczką palantową. Podsumowanie tej sportowej zabawy z nutką zdrowej rywalizacji miało miejsce w czwartek, tj. 1 października 2020 r.. na boisku Orlik we Władysławowie. Uczestnicy, którzy podzieleni na trzy kategorie wiekowe z zapałem brali udział w przygotowanych konkurencjach, stanęli na podium odbierając pamiątkowe dyplomy oraz medale.

reklama

Wszystkim zawodnikom, którzy przyłączyli się do lekkoatletycznych zmagań gratulujemy i życzymy, aby ich przygoda ze sportem zapoczątkowana i kontynuowana w czwartkowe popołudnia we Władysławowie stała się przepustką do kolejnych sukcesów.

źródło: UG Władysławów

Podobne artykuły

Lekkoatleci z UKS Skoczek Władysławów docenieni...

Lekkoatleci z UKS Skoczek Władysławów docenieni za...

1 grudz.
Sukces zawodników UKS Skoczek Władysławów na...

Sukces zawodników UKS Skoczek Władysławów na...

30 list.
Dobry występ UKS Sprinter na zawodach...

Dobry występ UKS Sprinter na zawodach...

30 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama