wtorek 28 września 2021

Libuszy, Wacławy, Wacława

10°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Karatecy z Turku na Międzynarodowym Turnieju Shinkyokushinkai Karate

Karatecy z Turku na Międzynarodowym Turnieju Shinkyokushinkai Karate
 

W dniu 17 paździenika 2020 roku w Hali Sportowej w Skarżysku Kamienna odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushinkai Karate, który  w związku z zaostrzonym rygorem sanitarnym przebiegał w innym niż zazwyczaj stylu. Zawody rozegrano bez udziału publiczności.

Reprezentacja Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku wystartowała w 10 osobowym składzie w konkurencji walk full kontakt karate. Nie było tym razem łatwo , gdyż organizator połączył wiele kategorii wagowych co spowodowało, że w drabinach elimacyjnych było ponad 16 zawodników i zawodniczek. Aby znaleźć się w strefie medalowej trzeba było wygrać co najmie 2-3 walki nie licząc licznych dogrywek. Najlepiej spisała się Aleksandra Figurska zajmując w swojej kategorii wagowej po wgraniu 3 walk pierwsze miejsce jak i również Hubert Nowinowski pokonując swoich przeciwników w 4 pojedynkach co skutkowało zajęcia najwyższego miejsca na podium. Pozostali zawodnicy zajęli następujące miejsca Julita Stanisławska, Artur Kaczmerek, Marcel Rosiak miejsce drugie, a Wojciech Gadomski i Mikołaj Buchelt, 3 miejsce .Ponadto z WKK Malanów Aleksandra Zając, Gabriela Bronikowska zajęły trzecie miejsce. N miejscu czwartym tuż za podium byli Tomasz Sobczak, Filip Konefał i Kinga Zając. Opiekunem i trenerem naszych zawodników był shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan Wko Japan.

reklama

Podziękowania dla sponsorów , którzy wsparli wyjazd: Burmistrza, Turku, Tuliszkowa , Zarząd Powiatu , Wójta Kawęczyna, Wójta Gminy Turek , firmie Maks Pol, Jacka Sobczak i Tomka Sobczak, Budros Anhydryt, Bogdan Pastuszko EUCO – odszkodowania, Radny Miejski Paweł Kwiatkowski, PGKiM Turek, OSiR Turek, Sklep Budowlany Faktor, Wójt Malanowa . Korzystając z okazji zapraszamy do naszych sekcji, które prowadzą nowe nabory dzieci i młodzieży z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – trenuj odporność z najlepszymi. Sekretariat Klubu czynny w godzinach 10.00 do 16.00 tel 693714490.

materiał prasowy nadesłany

Karatecy z Turku na Międzynarodowym Turnieju Shinkyokushinkai Karate

Podobne artykuły

Zawodnicy KSiSW na kwalifikacjach do Mistrzostw...

Zawodnicy KSiSW na kwalifikacjach do Mistrzostw...

22 wrz.
Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai  Karate EKO

Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai Karate EKO

14 wrz.
Ostatni sprawdzian UKS Sprinter przed...

Ostatni sprawdzian UKS Sprinter przed...

6 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama