środa 20 stycznia 2021

Fabioli, Miły, Sebastiana

reklama

Roman Gronowalski z KSiSW Turek z czarnym pasem

Roman Gronowalski z KSiSW Turek z czarnym pasem
 

W ubiegły weekend podczas gali Kyokushinkai Karate Kokoro Cup, która odbyła się w Warszawie gdzie,  walczyły największe sławy europejskiego kyokushin Karate był również akcent Turkowski. Czwórka instruktorów i trenerów z kraju uroczyście otrzymała z rąk sekretarza Europejskiej Organizacji Karate (EKO)  certyfikaty i imienne pasy za zadany egzamin na 1 dan ( czarny pas) wśród, których był sensei Roman Gronowalski z Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku.

Egzamin odbył się  podczas sierpniowego zgrupowania karate Full Contact  w Europejskim Centrum Sportów i Sztuk Walk. Pasy i certyfikaty wystawiła i przesłała po zdanym egzaminie największa organizacja karate  w Japonii skupiająca 103 kraje ze wszystkich kontynentów World Karate Organization International. O rygorystycznych egzaminach obowiązujących w WKO Japan nie jedno już napisano i dlatego wszyscy jesteśmy  dumni z sensei Romana Gronowalskiego, który zdał an 1 dan .

reklama

R Gronowalski treningi rozpoczął w 1981 roku i trenuje do dziś z małymi przerwami pod opiek shihan Dariusza Jasiakiewicza 5 dan, który swoje ostatnie dwa egzaminy zdawał w Japonii przed Światową Komisją Egzaminacyjną, a nie jak inni szczycili się w Turku honorowymi czarnymi pasami od 1 do 5 dan. 

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Tytuł najlepszego karateki Wielkopolski 2020...

Tytuł najlepszego karateki Wielkopolski 2020 dla...

18 st.
Turniej

Turniej "Samuraja" w gminnych sekcji KSiSW

4 st.
Noworoczny Turniej Najmłodszych w KSiSW

Noworoczny Turniej Najmłodszych w KSiSW

30-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama