środa 20 stycznia 2021

Fabioli, Miły, Sebastiana

reklama

Egzaminy w Turkowskim Klubie Karate

Egzaminy w Turkowskim Klubie Karate
 

W dniach od 8 do 10 grudnia 2020 r. w sekcjach Turkowskiego Klubu Karate OYAMA odbywały się egzaminy na kolejne stopnie uczniowskie. Przed egzaminatorem, Shihanem Włodzimierzem Rygiertem 5 dan, swoje umiejętności prezentowało około 80 osób.

Z powodu stanu epidemicznego, tegoroczne egzaminy uczniowskie w Turkowskim Klubie Karate były inne, niż w poprzednich latach. Tym razem egzaminy odbywały się przez trzy dni: 8 grudnia w sekcji Klubu w Rychwale, 9 grudnia w sekcji Klubu w Kłodawie, a 10 grudnia w turkowskiej sekcji Klubu. Nie zmieniło się to, że jak zawsze, egzaminy przeprowadzane były zgodnie z wymogami OYAMA Polskiej Federacji Karate.

reklama

Po rozgrzewce rozpoczął się egzamin. Egzaminowani prezentowali techniki ręczne, nożne i formy kata. Dla niektórych karateków był to pierwszy egzamin na stopień uczniowski. Miło było patrzeć, że wielomiesięczne treningi i wysiłek włożony w nauczenie oraz doskonalenie technik i umiejętności młodych karateków, przyniosły efekt. Wszyscy uczestnicy zdali egzamin i z uśmiechem na twarzach przyjęli gratulacje Shihan Włodzimierza Rygierta 5 dan.

materiał prsowy nadesłany

Podobne artykuły

Tytuł najlepszego karateki Wielkopolski 2020...

Tytuł najlepszego karateki Wielkopolski 2020 dla...

18 st.
Turniej

Turniej "Samuraja" w gminnych sekcji KSiSW

4 st.
Noworoczny Turniej Najmłodszych w KSiSW

Noworoczny Turniej Najmłodszych w KSiSW

30-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama