niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

21°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Egzaminy w Turkowskim Klubie Karate

Egzaminy w Turkowskim Klubie Karate
 

W dniach od 8 do 10 grudnia 2020 r. w sekcjach Turkowskiego Klubu Karate OYAMA odbywały się egzaminy na kolejne stopnie uczniowskie. Przed egzaminatorem, Shihanem Włodzimierzem Rygiertem 5 dan, swoje umiejętności prezentowało około 80 osób.

Z powodu stanu epidemicznego, tegoroczne egzaminy uczniowskie w Turkowskim Klubie Karate były inne, niż w poprzednich latach. Tym razem egzaminy odbywały się przez trzy dni: 8 grudnia w sekcji Klubu w Rychwale, 9 grudnia w sekcji Klubu w Kłodawie, a 10 grudnia w turkowskiej sekcji Klubu. Nie zmieniło się to, że jak zawsze, egzaminy przeprowadzane były zgodnie z wymogami OYAMA Polskiej Federacji Karate.

reklama

Po rozgrzewce rozpoczął się egzamin. Egzaminowani prezentowali techniki ręczne, nożne i formy kata. Dla niektórych karateków był to pierwszy egzamin na stopień uczniowski. Miło było patrzeć, że wielomiesięczne treningi i wysiłek włożony w nauczenie oraz doskonalenie technik i umiejętności młodych karateków, przyniosły efekt. Wszyscy uczestnicy zdali egzamin i z uśmiechem na twarzach przyjęli gratulacje Shihan Włodzimierza Rygierta 5 dan.

materiał prsowy nadesłany

Podobne artykuły

Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai  Karate EKO

Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai Karate EKO

14 wrz.
Zawodnicy KSiSW na zgrupowaniu kadry w Poznaniu

Zawodnicy KSiSW na zgrupowaniu kadry w Poznaniu

3 wrz.
XXIX obóz sportowy Karate Shinkyokushinkai...

XXIX obóz sportowy Karate Shinkyokushinkai przeszedł...

18 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama