wtorek 27 września 2022

Damiana, Mirabeli, Wincentego

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Egzaminy w Turkowskim Klubie Karate

Egzaminy w Turkowskim Klubie Karate
 

W dniach od 8 do 10 grudnia 2020 r. w sekcjach Turkowskiego Klubu Karate OYAMA odbywały się egzaminy na kolejne stopnie uczniowskie. Przed egzaminatorem, Shihanem Włodzimierzem Rygiertem 5 dan, swoje umiejętności prezentowało około 80 osób.

Z powodu stanu epidemicznego, tegoroczne egzaminy uczniowskie w Turkowskim Klubie Karate były inne, niż w poprzednich latach. Tym razem egzaminy odbywały się przez trzy dni: 8 grudnia w sekcji Klubu w Rychwale, 9 grudnia w sekcji Klubu w Kłodawie, a 10 grudnia w turkowskiej sekcji Klubu. Nie zmieniło się to, że jak zawsze, egzaminy przeprowadzane były zgodnie z wymogami OYAMA Polskiej Federacji Karate.

reklama

Po rozgrzewce rozpoczął się egzamin. Egzaminowani prezentowali techniki ręczne, nożne i formy kata. Dla niektórych karateków był to pierwszy egzamin na stopień uczniowski. Miło było patrzeć, że wielomiesięczne treningi i wysiłek włożony w nauczenie oraz doskonalenie technik i umiejętności młodych karateków, przyniosły efekt. Wszyscy uczestnicy zdali egzamin i z uśmiechem na twarzach przyjęli gratulacje Shihan Włodzimierza Rygierta 5 dan.

materiał prsowy nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Podobne artykuły

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku...

16 wrz.
Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

6 wrz.
Wspaniałe wakacje z judo. Klub Sportów i Sztuk...

Wspaniałe wakacje z judo. Klub Sportów i Sztuk Walk...

5 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama