czwartek 21 stycznia 2021

Agnieszki, Jarosława, Nory

reklama

Wyjątkowa lekcja wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 1

Wyjątkowa lekcja wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 1
 

Obecna  sytuacja pandemii i nauczanie zdalne nie przeszkodziło nam, żeby i w tym roku zawitała do nas   wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata i Europy Monika Pyrek.  

15 grudnia nasza  Mistrzyni zagościła w domach uczniów z klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku.  Dzięki współpracy SP 1 w Turku oraz Stowarzyszenia Kopernik Plus z fundacją Moniki Pyrek dwa lata
 z rzędu mieliśmy okazję gościć w Turku czterokrotną olimpijkę z „Alternatywnymi lekcjami w-f”
Wspólnie z wielokrotnym medalistą biegu na 400 m przez płotki Markiem Plawgo poprowadzili zdalną lekcję w-f dla najmłodszych uczniów Jedynki.

reklama

Lekcja polegała na wysłuchaniu ciekawostek ze sportowej kariery pani Moniki, wspólnej rozgrzewce i ćwiczeniach oraz wysłuchaniu pytań i uzyskaniu odpowiedzi na zadane pytania.

Dopełnieniem szczęścia było przekazanie dla wszystkich ćwiczących pakietów ufundowanych przez fundację Moniki Pyrek i firmę Netto  w postaci gadżetów, słodkości i firmowej koszulki „Monika Pyrek Camp”.

Podobne artykuły

Dzień Patrona Henryka Sienkiewicza oraz...

Dzień Patrona Henryka Sienkiewicza oraz Jubileusz...

25-11-2020
Wirtualne spotkanie z dyrektorem Muzeum Miasta...

Wirtualne spotkanie z dyrektorem Muzeum Miasta Turku

21-11-2020

"O roślinach wśród roślin" - lekcja przyrody w...

18-11-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama