niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

9°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Noworoczny Turniej Najmłodszych w KSiSW

Noworoczny Turniej Najmłodszych w KSiSW
 

W Klubie Sportów i Sztuk Walk w Turku odbył się Gwiazdkowy Turniej dla najmłodszych przedszkolaków z sekcji 1. Pomimo panującej pandemii przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności tradycyjnie odbyły się zawody karate i judo dla dzieci na koniec mijającego roku i rozpoczęcie nowego roku. Zawodnicy zostali podzieleni na grupy wiekowe dziewcząt i chłopców w zależności od stopnia wyszkolenia.

Nad sprawnym przebiegiem czuwali rodzice trenujących dzieci i sędzia główny shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan. Najlepsi otrzymali dyplomy i medale pozostali nagrody pocieszenia, wyniki :

reklama

1 miejsce wywalczyli - Natalia Kaczorowska, Krystian Karczewski, Dawid Sobiś, Patryk Janaszkiewicz,
2 miejsce zdobyli - Jan Szymański, Marcel Kaczmarzyński, Filip Michalak, Alicja Kuzioła,
3 miejsce zajęli - Maja Niziałowska, Oskar Zioła, Miłosz Kuzioła, Kuba Raźniewski, Kryspian Pawlic.

Podziękowania dla sponsorów Burmistrza, Turku, Wójta Gminy Tureek, firmie Maks Pol, Budros Anhydryt, Bogdan Pastuszko EUCO – odszkodowania, Radny Miejski Paweł Kwiatkowski, PGKiM Turek, Sklep Budowlany Faktor, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacji Eweliny Białek Krzyżanowskiej, Getec Turek.

Pragniemy poinformować , że Klub Jako jedyny w Turku posiada licencję Polskiego Związku Karate i jest zwolniony z zakazu prowadzenia treningów w okresie kwarantanny narodowej. Zajęcia odbywają się w ramach przygotowania do współzawodnictwa sportowego dzieci, młodzieży i dorosłych – treningi zgodnie z grafikiem szczegóły na www.karate.turek.net.pl

reklama

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai  Karate EKO

Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai Karate EKO

14 wrz.
Kadetki UKS Piątka Turek zdobywają Warszawę!...

Kadetki UKS Piątka Turek zdobywają Warszawę!...

7 wrz.
Zawodnicy KSiSW na zgrupowaniu kadry w Poznaniu

Zawodnicy KSiSW na zgrupowaniu kadry w Poznaniu

3 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama