środa 20 stycznia 2021

Fabioli, Miły, Sebastiana

reklama

Noworoczny Turniej Najmłodszych w KSiSW

Noworoczny Turniej Najmłodszych w KSiSW
 

W Klubie Sportów i Sztuk Walk w Turku odbył się Gwiazdkowy Turniej dla najmłodszych przedszkolaków z sekcji 1. Pomimo panującej pandemii przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności tradycyjnie odbyły się zawody karate i judo dla dzieci na koniec mijającego roku i rozpoczęcie nowego roku. Zawodnicy zostali podzieleni na grupy wiekowe dziewcząt i chłopców w zależności od stopnia wyszkolenia.

Nad sprawnym przebiegiem czuwali rodzice trenujących dzieci i sędzia główny shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan. Najlepsi otrzymali dyplomy i medale pozostali nagrody pocieszenia, wyniki :

reklama

1 miejsce wywalczyli - Natalia Kaczorowska, Krystian Karczewski, Dawid Sobiś, Patryk Janaszkiewicz,
2 miejsce zdobyli - Jan Szymański, Marcel Kaczmarzyński, Filip Michalak, Alicja Kuzioła,
3 miejsce zajęli - Maja Niziałowska, Oskar Zioła, Miłosz Kuzioła, Kuba Raźniewski, Kryspian Pawlic.

Podziękowania dla sponsorów Burmistrza, Turku, Wójta Gminy Tureek, firmie Maks Pol, Budros Anhydryt, Bogdan Pastuszko EUCO – odszkodowania, Radny Miejski Paweł Kwiatkowski, PGKiM Turek, Sklep Budowlany Faktor, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacji Eweliny Białek Krzyżanowskiej, Getec Turek.

Pragniemy poinformować , że Klub Jako jedyny w Turku posiada licencję Polskiego Związku Karate i jest zwolniony z zakazu prowadzenia treningów w okresie kwarantanny narodowej. Zajęcia odbywają się w ramach przygotowania do współzawodnictwa sportowego dzieci, młodzieży i dorosłych – treningi zgodnie z grafikiem szczegóły na www.karate.turek.net.pl

reklama

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

5 miejsce orlików Tura 1921 Turek na turnieju...

5 miejsce orlików Tura 1921 Turek na turnieju...

z wczoraj
Tytuł najlepszego karateki Wielkopolski 2020...

Tytuł najlepszego karateki Wielkopolski 2020 dla...

18 st.
Turniej

Turniej "Samuraja" w gminnych sekcji KSiSW

4 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama