czwartek 29 września 2022

Michaliny, Michała, Rafała

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Karatecy z KSiSW na egzaminie w Ełku

Karatecy z KSiSW na egzaminie w Ełku
 

W dniu 6 lutego 2021 roku w Ełku Odbyło się zgrupowanie karate Shinkyokushinkai podczas którego odbył się również ogólnopolski egzamin na wyższe pasy mistrzowskie do 2 dan i uczniowskie na 1 kyu Światowej Organizacji Karate ( WKO) w którym uczestniczyło 13 karateka z Polski. Komisję egzaminacyjną stanowili shihan Remigiusz Karpiński 6 dan (Country Representativ) i Dariusz Jasiakiewicz 5 dan ( Branch Cheif ).

Egzamin techniczny rozpoczął się z samego ranna i trwał 3 godzinnym, następnie zostały przeprowadzone trzy dwu godzinne treningi z przerwą na obiad. Na zakończenie sobotniego zgrupowania został dokończony egzamin walk full contact zgodnie z wymaganiami WKO Japonia. Egzamin pozytywnie zaliczyli sensei Waldemar Mila, który zdobył 2 dan ( 23 lata treningu kyokushin) i senpai Dariusz Szymczak 1 kyu ( 20 ).

reklama

Ponadto w zgrupowaniu uczestniczyli zawodnicy i instruktorzy Klubu Sportów i Sztuk Walk w osobach : Robert Łajdecki, Tomasz Stankiewicz, Tomasz Sobczak, Ewelina Białek-Krzyżanowska, Marcel Rosiak i Filip Konefał.

Gratulujemy zdanych egzaminów w ramach Światowej Organizacji Karate teraz pozostało tylko czekać za certyfikatem i imiennym pasem z Japonii.

materiał prasowy nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5

Podobne artykuły

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku...

16 wrz.
Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

6 wrz.
Wspaniałe wakacje z judo. Klub Sportów i Sztuk...

Wspaniałe wakacje z judo. Klub Sportów i Sztuk Walk...

5 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama