środa 03 marca 2021

Kingi, Maryna, Tycjana

reklama

Karatecy z KSiSW na egzaminie w Ełku

Karatecy z KSiSW na egzaminie w Ełku
 

W dniu 6 lutego 2021 roku w Ełku Odbyło się zgrupowanie karate Shinkyokushinkai podczas którego odbył się również ogólnopolski egzamin na wyższe pasy mistrzowskie do 2 dan i uczniowskie na 1 kyu Światowej Organizacji Karate ( WKO) w którym uczestniczyło 13 karateka z Polski. Komisję egzaminacyjną stanowili shihan Remigiusz Karpiński 6 dan (Country Representativ) i Dariusz Jasiakiewicz 5 dan ( Branch Cheif ).

Egzamin techniczny rozpoczął się z samego ranna i trwał 3 godzinnym, następnie zostały przeprowadzone trzy dwu godzinne treningi z przerwą na obiad. Na zakończenie sobotniego zgrupowania został dokończony egzamin walk full contact zgodnie z wymaganiami WKO Japonia. Egzamin pozytywnie zaliczyli sensei Waldemar Mila, który zdobył 2 dan ( 23 lata treningu kyokushin) i senpai Dariusz Szymczak 1 kyu ( 20 ).

reklama

Ponadto w zgrupowaniu uczestniczyli zawodnicy i instruktorzy Klubu Sportów i Sztuk Walk w osobach : Robert Łajdecki, Tomasz Stankiewicz, Tomasz Sobczak, Ewelina Białek-Krzyżanowska, Marcel Rosiak i Filip Konefał.

Gratulujemy zdanych egzaminów w ramach Światowej Organizacji Karate teraz pozostało tylko czekać za certyfikatem i imiennym pasem z Japonii.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Zawodnicy KSiSW powołani do Kadry Narodowej

Zawodnicy KSiSW powołani do Kadry Narodowej

28 lt.
Noworoczny egzamin Karate dla zawodników...

Noworoczny egzamin Karate dla zawodników Striker Turek

22 lt.
Zawodnicy KSiSW powołani Puchar Świata w Kata

Zawodnicy KSiSW powołani Puchar Świata w Kata

22 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama