sobota 18 września 2021

Ireny, Irminy, Stanisława

12°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Zawodnicy KSiSW na klubowym Pucharze Świata

Zawodnicy KSiSW na klubowym Pucharze Świata
 

W dniu 27 lutego rozegrano pierwszy klubowy Puchar Świata pod patronatem Światowej Organizacji Karate i Europejskiej Organizacji Karate w którym wystartowało ponad 1000 zawodników z całego świata. Nasz Klub reprezentowało troje doświadczonych zawodników.

Niespodziankę sprawił zawodnik Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku Wojciech Gadomski, który w systemie pucharowym wywalczył V-ce Mistrzostwo Pucharu Świata w Kata. Sukcesem pochwalić się może także Aleksandra Figurska która uplasowała się na V miejscu. Na 33 miejscu został sklasyfikowany Artur Kaczmarek . W klasyfikacji drużynowej klub KSiSW kierowany przez shihan Dariusza Jasiakiewicza zajął 23 miejsce na 112 sklasyfikowanych klubów z 5 kontynentów. Sukces jest tym większy, że Światowa Organizacja Karate skupia obecnie ponad 103 kraje, a na jej tle Polska jest jednym z liderów.

reklama

Zarząd Klubu składa serdeczne podziękowania dla naszych sponsorów i darczyńców: dla Burmistrza, Turku, Zarząd Powiatu , Wójta Gminy Turek , firmie Maks Pol, , Budros Pompy Ciepła , Bogdan Pastuszko EUCO – odszkodowania, Radnemu Miejskiemu Pawłowi Kwiatkowskiemu, PGKiM Turek, Getect SA Polska, sensei Tomaszowi Stankiewiczowi, OZK Poznań , rodzicom i innym osoba i instytucją pragnącym zachować anonimowość.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai  Karate EKO

Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai Karate EKO

14 wrz.
Ostatni sprawdzian UKS Sprinter przed...

Ostatni sprawdzian UKS Sprinter przed...

6 wrz.
Zawodnicy KSiSW na zgrupowaniu kadry w Poznaniu

Zawodnicy KSiSW na zgrupowaniu kadry w Poznaniu

3 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama