wtorek 13 kwietnia 2021

Artemona, Justyny, Przemysławy

5°C całkowite zachmurzenie Pogoda na kolejne dni »
reklama

Klub Striker na konsultacjach kadry narodowej Polskiego Związku Kickboxingu

Klub Striker na konsultacjach kadry narodowej Polskiego Związku Kickboxingu
 

6 marca odbyły się konsultacje kadry narodowej Polskiego Związku Kickboxingu w formułach Low Kick oraz K-1. W składzie tureckiej reprezentacji ze Strikera znalazł się Aleksander Kowalczyk, Patryk Szulc oraz Szymon Kałużny. Konsultacje były prowadzone przez trenerów Tomasza Szczpaniuka oraz Łukasz Role w klubie Palestra Warszawa.

Dwie sesje treningowe skoncentrowane były na walkę w półdystansie i umiejętnościach wychodzenia z obrony do ataku. Kulminacyjnym punktem treningów były walki zadaniowe oraz sparingi. Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Wzorowa postawa spowodowała że zostali zauważeni przez trenerów kadry narodowej. Przypomnijmy że cała trójka to medaliści ubiegłorocznych Mistrzostw Polski w tych dwóch twardych formułach walki. Kolejne konsultacje planowane są już po mistrzostwach Polski, które będą odbywać się od kwietnia. Wyniki Mistrzostw Polski będą ostatnią kwalifikacją do udziału w turniejach międzynarodowych. Trzymajcie za Naszych wojowników zaciśnięte pięści!

reklama

Klub składa podziękowania za wsparcie naszego stowarzyszenia dla władz miasta Turek, dla wszystkich osób i firm, które na co dzień pomagają nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie byłoby nas! By szczyty zdobywać! Wśród nich są: Restauracja Pico Belo w Uniejowie,-Dźwig Met-Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, -InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, IzoSerwis – izolacje przemysłowe Jakub Kowalczyk, biuro rachunkowe PIT-Paweł Tylki, „GilTrans” Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil, WłodarTRANS, firmie 100 Car, radnemu Pawłowi Kwiatkowskiemu oraz Gosi i Jarkowi Janusikowi - właścicielom Apteki Zielonej.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Noworoczny egzamin Karate dla zawodników...

Noworoczny egzamin Karate dla zawodników Striker Turek

22 lt.
Zgrupowanie kadry K-1 i low kick juniorów w...

Zgrupowanie kadry K-1 i low kick juniorów w...

10 lt.
Zawodnicy klubu Striker na Seminarium w Wołominie

Zawodnicy klubu Striker na Seminarium w Wołominie

07-10-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama