sobota 31 lipca 2021

Ignacego, Lodomiry, Romana

26°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Klub Striker na konsultacjach kadry narodowej Polskiego Związku Kickboxingu

Klub Striker na konsultacjach kadry narodowej Polskiego Związku Kickboxingu
 

6 marca odbyły się konsultacje kadry narodowej Polskiego Związku Kickboxingu w formułach Low Kick oraz K-1. W składzie tureckiej reprezentacji ze Strikera znalazł się Aleksander Kowalczyk, Patryk Szulc oraz Szymon Kałużny. Konsultacje były prowadzone przez trenerów Tomasza Szczpaniuka oraz Łukasz Role w klubie Palestra Warszawa.

Dwie sesje treningowe skoncentrowane były na walkę w półdystansie i umiejętnościach wychodzenia z obrony do ataku. Kulminacyjnym punktem treningów były walki zadaniowe oraz sparingi. Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Wzorowa postawa spowodowała że zostali zauważeni przez trenerów kadry narodowej. Przypomnijmy że cała trójka to medaliści ubiegłorocznych Mistrzostw Polski w tych dwóch twardych formułach walki. Kolejne konsultacje planowane są już po mistrzostwach Polski, które będą odbywać się od kwietnia. Wyniki Mistrzostw Polski będą ostatnią kwalifikacją do udziału w turniejach międzynarodowych. Trzymajcie za Naszych wojowników zaciśnięte pięści!

reklama

Klub składa podziękowania za wsparcie naszego stowarzyszenia dla władz miasta Turek, dla wszystkich osób i firm, które na co dzień pomagają nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie byłoby nas! By szczyty zdobywać! Wśród nich są: Restauracja Pico Belo w Uniejowie,-Dźwig Met-Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, -InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, IzoSerwis – izolacje przemysłowe Jakub Kowalczyk, biuro rachunkowe PIT-Paweł Tylki, „GilTrans” Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil, WłodarTRANS, firmie 100 Car, radnemu Pawłowi Kwiatkowskiemu oraz Gosi i Jarkowi Janusikowi - właścicielom Apteki Zielonej.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Podwójne uderzenie Strikera

Podwójne uderzenie Strikera

22 czerw.
Dobry występ zawodników Strikera na Jurrasic...

Dobry występ zawodników Strikera na Jurrasic...

10 czerw.
Dwa medale Strikera na Mistrzostwach w Mysłowicach

Dwa medale Strikera na Mistrzostwach w Mysłowicach

4 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama