sobota 15 maja 2021

Dionizego, Nadziei, Zofii

11°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Zawodnik KSiSW na egzaminie w Okręgowym Związku Karate

Zawodnik KSiSW na egzaminie w Okręgowym Związku Karate
 

W dniu 10 marca 2021 roku Okręgowy Związek Karate przeprowadził egzamin na stopnie mistrzowskie w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu.

Jednym ze zdających test był rodowity turowianin sensei Robert Łajdecki walcząc o 2 dan, który w Klubie Sportów i Sztuk Walk w Turku sekcji Kyokushin karate trenuje od 25 lat, a po raz pierwszy na stopień 1 dan zdawał w 2016 roku. Robert Łajdecki jest instruktorem grupy najmłodszej, sędzią okręgowym i utytułowanym zawodnikiem KSiSW. Egzamin składał się z testu technicznego, sprawnościowego i wytrzymałościowego , tamawashiwari ( łamania desek), walk sparingowych oraz testu zaliczenia 10 walk sportowych z dziesięcioma zawodnikami nie uczestniczącymi w egzaminie.

reklama

Ten etap testu zakończył się bilansem 6 wygranych i 4 remisów walk kontaktowych i tym samym Robert Łajdecki stał się posiadaczem 2 dan stopnia mistrzowskiego. Wszyscy uczestnicy egzaminu, który zdali testy niebawem otrzymają certyfikaty i imienne pasy potwierdzające swoje stopnie ze Światowej Organizacji Karate w Tokio.

materiał prasowy nadeslany

Podobne artykuły

Dobry występ zawodników KSiSW na Mistrzostwach...

Dobry występ zawodników KSiSW na Mistrzostwach Polski

12 maj.
Puchar Polski Open z udziałem zawodników z KSiSW

Puchar Polski Open z udziałem zawodników z KSiSW

10 maj.
Od języka polskiego rozpoczęły się tegoroczne...

Od języka polskiego rozpoczęły się tegoroczne...

4 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama