sobota 31 lipca 2021

Ignacego, Lodomiry, Romana

21°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków rozpoczęli warsztaty z psychologiem

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków rozpoczęli warsztaty z psychologiem
 

W ubiegły piątek zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie rozpoczęli warsztaty z psychologiem sportowym. Pierwsze zajęcia polegały na wprowadzeniu zawodników w tematy które będą ruszane podczas kolejnych zajęć, głównym tematem i problemem którzy zawodnicy przedstawili to stres przedstartowy.

Warsztaty z zawodnikami to jedno, ale klub planuje cykliczne zajęcia z zawodnikami starszymi jak i młodszymi oraz z rodzicami które mają na celu wspieranie młodych sportowców w drodze po najlepsze wyniki we współzawodnictwie sportowym. Oprócz profilaktyki z psychologiem klub planuje szkolenia z dietetykiem sportowym, ratownikami pierwszej pomocy przedmedycznej jak i specjalistami od stretchingu.

reklama

Wszystkie akcje wspiera sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis. Burmistrz GiM w Tuliszkowie, p. Tomasz Glanc, firma PosGlanc, InstalTrans – Andrzejewscy za co serdecznie dziękujemy.

Prezes klubu - Michał Gaj
materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków powołani na...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków powołani na konsultacje...

22 lt.
Bardzo dobry wynik judoków z Tuliszkowa na...

Bardzo dobry wynik judoków z Tuliszkowa na...

15 lt.
Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na treningach w...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na treningach w Bytomiu

8 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama